gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

bir vefa örneği.. ama ben kim olduğumu biliyorum...

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

Yasli bir bey sabah erken evinden çikmis yolda ilerlerken bir bisikletlinin kendisine çarpmasi ile yere yuvarlanmis ve hafif yaralanmis. Sokaktan geçenler yasli beyi hemen en yakin saglik birimine ulastirmislar...
    Hemsireler adamcagizin yarasina pansuman yapmislar ama 'biraz beklemesini ve röntgen çekerek her hangi bir kirik veya çatlak olup olmadigini inceleyeceklerini' söylemisler. Yasli bey huzursuzlanmis 'acelesi oldugunu istemedigini' söylemis.
    Hemsireler merakla acelesinin sebebini sormus.
    Adamcagiz da 'karim huzur evinde kaliyor her sabah onunla kahvalti etmeye giderim geç kalmak istemiyorum' demis.
    'Karinizin siz gecikince merak edecegini düsünüyorsunuz herhalde' Demis hemsire.
    Adam üzgün bir ifade ile 'ne yazik ki karim Alzheimer hastasi ve benim kim
    oldugumu bilmiyor' demis.
    Hemsireler hayretle 'madem sizin kim oldugunuzu bilmiyor neden hergün onunla kahvalti yapmak için kosusturuyorsunuz' demisler.

Adam buruk bir sesle 'ama ben onun kim oldugunu biliyorum' demis...

alıntı

2. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bir vefa örneği.. ama ben kim olduğumu biliyorum...
    ne güzel bir yazı canım sağol keşke bütün insanlar bu adam gibi olabilseler o zaman herşey daha değişik ve güzel olurdu buna eminim :)

bir vefa örneği.. ama ben kim olduğumu biliyorum... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasıl bir çift olduğunuzu biliyor musunuz?

Nasıl bir çift olduğunuzu biliyor musunuz?

Sürekli yan yana olan bir çift misiniz, yoksa kendinize nefes alacak özel zamanlar ayırmayı mı tercih edersiniz? Nasıl bir ikili olduğunuzun yanıtı testimizde saklı. Test Marie-Claire derigisine ait (Belçika) hadi bakalim beyler bayanlar, evli bekar çiftlerimiz merak ediyorsaniz testimizi yapalim... - Ev sizin için... a. Çiftlerin kozalarını ördükleri sıcak bir yuvadır. b....
  2. Ama ben biliyorum..

Ama ben biliyorum..

Yaşlı bir bey, sabah evden çıkmış,yolda ilerlerken bir bisikletin çarpmasıyla yere yuvarlanmış ve hafif yaralanmış.Sokaktan geçenler yaşlı beyi hemen en yakın sağlık birimine ulaştırmışlar... Hemşireler,önce pansuman yapmışlar ve biraz beklemesini ve röntgen çekerek her hangi bir kırık ve ya çatlak olup olmadığını inceleyeceklerini söylemişler... Yaşlı bey huzursuzlanmış; ' acelesi olduğunu,...
  3. Bir Ben Mi Biliyorum..

Bir Ben Mi Biliyorum..

Bir Ben Mi Biliyorum.. Bir ben mi biliyorum bu nedenli yaşamayı Bir ben mi biliyorum sessiz ürkek sokakları Bir ben biliyorum yıkılan duvarlarımı enkazlar yığını altında Herkes herkesin hiçbir şeyi aslında Zaten bitmişim birde sen bitirme yorgun bedenimi Yıkma duvarlarımı bırakama bir avuç toprağa umutlarımı Ne olur gelme yüreğime birde sen vurma yamalı kalbimi Birde...
  4. "Ama ben onun kim olduğunu biliyorum"

"Ama ben onun kim olduğunu biliyorum"

ben onun kim olduğunu biliyorum ama ben onun kim olduğunu biliyorum ... Farklı bi AŞK.... ibretlik.... ;( Yaşlı bir bey sabah erken evinden çıkmış yolda ilerlerken bir bisikletlinin çarpmasıyla yere yuvarlanmış ve hafif yaralanmış. Sokaktan geçenler yaşlı beyi hemen en yakın sağlık birimine ulaştırmışlar. Hemşireler önce pansuman yapmışlar ve 'biraz beklemesini ve röntgen çekerek her hangi...
  5. Dr.Miyazaki 'ye Çocuklardan Vefa Örneği !

Dr.Miyazaki 'ye Çocuklardan Vefa Örneği !

sakura şarkısı sakura şarkı sözü miyazaki van miyazaki deprem ile ilgili bilgiler burada melekler. Ekim ayında Van'da meydana gelen depremde yüzlerce insan hayatını kaybetti melekler . Tabi ki böyle bir afette bir araya gelen dünya ülkeleri bize de yardıma koştu. Bunların başında da depremin ne olduğunu çok iyi bilen yardımsever Japon halkı da vardı. Van'dan yardım için gelen konvoyda bulunan...

Sayfayı Paylaş