gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bir Yastıkta Kocamak Deyiminin Anlamı nedir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar Bir Yastıkta Kocamak Deyiminin Anlamı nedir neden evlenecek olanlara yada yeni evlilere hep Bir Yastıkta Kocayın denir merak ettim:S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bir Yastıkta Kocamak Deyiminin Anlamı

Bir Yastıkta Kocamak Deyimi

Karı ve koca birlikte uzun bir ömür sürmek.

”Bir yastıkta kocarsınız inşallah."

Bir Yastıkta Kocamak Deyiminin Anlamı nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir yastıkta kocamak

bir yastıkta kocamak

nişanlılık sorunları nişanlılık dönemi sorunları problemleri nişanlılıkta yaşanan sorunlar Evliliği hayatımızın en büyük duygusal yatırımı olarak niteleyen uzmanlar sevgi ve saygının hakim olduğu aile yuvalarının 'gerçek sultanlığı' yaşadığını söylüyor. Her birimizin bekarlığa bakış açısı farklıdır. Bazıları için bekar olmak bir yaşam biçimidir. Mutlu evlilik sultanlıktır Evliliği hayatımızın...
  2. Bir yastıkda kocamak

Bir yastıkda kocamak

yeni evlenenlere güzel sözler yeni evlenen çiftlere güzel sözler evlenenlere söylenen evlenen çiftlere söylenen Evli çiftler için bir ömür mutlu olması ve birlikte hayat sürmeleri için söylenen söz.
  3. Bir Don Bir Gömlek Deyiminin Anlamı nedir

Bir Don Bir Gömlek Deyiminin Anlamı nedir

Bir Don Bir Gömlek Deyiminin Anlamı nedir bu sözü geçen duydum çok merak ettim kimin için ve neden söylenir acaba?
  4. Bir Kıyamettir Gitmek (Kopmak) Deyiminin Anlamı nedir

Bir Kıyamettir Gitmek (Kopmak) Deyiminin Anlamı nedir

Bir Kıyamettir Gitmek (Kopmak) Deyiminin Anlamı nedir bana bu deyimin açıklamasını acilen yaparsanız çok sevinirim.
  5. Bir Varmış Bir Yokmuş Deyiminin Anlamı nedir?

Bir Varmış Bir Yokmuş Deyiminin Anlamı nedir?

Merhaba yine size bir deyimin açıklamasını sormak için geldim :) Bu sefer de merak ettiğim deyim Bir Varmış Bir Yokmuş Deyimi oldu ve bu deyimin yani Bir Varmış Bir Yokmuş Deyiminin Anlamını yazmanızı rica ediyorum:)

Sayfayı Paylaş