gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Bir yeni Albümde Berna Arıcı'dan

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

yaz geliyor yeni albümlerde yollarda sanatçıların çoğu yeni albüm için hazırlanırken 2. albüm hazrırlıları biten Berna Arıcıda yakında müzik piyasasında yerini alacak........

BERNA ARICI ÇOK İDDİALI!
    “KADIN YÜREĞİ” İLE YÜREKLERİ HOPLATACAK OLAN BERNA ARICI ÇOK
    İDDİALI…

İkinci albümü “Kadın Yüreği” ile piyasaları alt üst edecek olan Berna Arıcı müzik severlere yüreğindeki şarkıları sunuyor. 4şarkı 3remix ten oluşan “Kadın Yüreği” maxi single’nda Arıcı, birbirinden başarılı ve ünlü isimlerle çalıştı. Suat Suna, Ersay Üner, Bahadır Tatlıöz, Cem İyibardakçı bu isimler arasında yer alıyor.

Albüm henüz çıkmamasına rağmen İstanbul’un birçok gözde mekânında R&B tarzında olan Saat 9 ve Kitap isimli parça gençlerin ve eğlenceyi severlerin beğenisini topladı bile.

Uzun süre müzik piyasasından uzak kalan Berna Arıcı, vaktini çok
    verimli değerlendirdi. Çok iyi bir albüm olması için sıkı bir tempoda çalışan Arıcı’nın emeğine değmiş.

Bridget Bardot’un geçmişi….

Güzelliği ve seksiliğinin yanı sıra sesiyle de adından söz ettirecek olan Berna Arıcı, Bridget Bardot’a benzetilmenin de hoşuna gittiğini belirtiyor. Zeynel Abidin’in çekimleri ile de piyasaya farklı bir soluk getirecek olan Arıcı, maxi single’ı ile 16 Mart’ta Elenor Müzik imzasıyla tüm müzik marketlerde yerini alacak.

Filmde Aysun Kayacı’nın Babası Berna Arıcı’nın Babası…

David Sharon yönetmenliğinde ve Hakantürk yapımcılığında 16 Mart’ta çekimlerine başlanacak olan İstanbul’da Aşk filminde ajan rolünde oynayacak olan Arıcı’nın babası rolünde de Aysun Kayacı’nın babası Selahattin Kayacı oynayacak. Aysun Kayacı ile Berna Arıcı’nın da birbirine benzetiliyor olması da bir tesadüf olmasa gerek.

Bir yeni Albümde Berna Arıcı'dan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Rakı - Dillerde Eski Bir Şarkı, Kadehlerde Yeni Rakı (2008) Albüm Tanıtım

Yeni Rakı - Dillerde Eski Bir Şarkı, Kadehlerde Yeni Rakı (2008) Albüm Tanıtım

yeni rakı albüm yeni rakı albümleri albümü raki album şarkıları Albümdeki Parçalar 01. Enginde Yavaş Yavaş 02. Dilşad Olacak Diye 03. Ne Günah Etse Açılmaz 04. Senede Bir Gün 05. Yeşil Gözlerinden Muhabbet Kaptım 06. Elveda Meyhaneci 07. Yıldızlı Semalar 08. Agora Meyhanesi 09 .Bu Akşam Bütün Meyhanelerini Dolaştım İstanbul’un 10. Seni Ben Ellerin Osun Diye Mi Sevdim 11. Elbet Bir Gün...
  2. Yeni Albüm

Yeni Albüm

Yeni albüm çok etkili olacağa benziyor :piha::dil:
  3. Emina Sandal'ın yeni albümü

Emina Sandal'ın yeni albümü

emina sandal türkçe şarkı, emina sandal albüm, emina sandal şarkıları, emina sandal şarkısı, emina sandal son albüm, Lale Devri dizisinden ayrıldıktan sonra yeni albüm çalışmalarına başlayan Emina Sandal, mayısta çıkaracağı single'da ilk kez Türkçe şarkılarda seslendirdiği için, çok heyecanlı ve iddialıymış Melek'lerim. Doğrusunu söylemek gerekirse ben merak ediyorum :) İşte o haberin...
  4. Candan Erçetin'den Yeni Albüm

Candan Erçetin'den Yeni Albüm

candan erçetin, yeni albümü,2011, temmuzda çıkıyor, adı, şarkıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Sevilen sanatçılarımızdan Candan Erçetin yeni albümüyle dinleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Profesyonel müzik yaşamının 15’inci yılı için hazırladığı “Aranjman 2011” adlı albüm, 7 Temmuz’da çıkıyor. Çalışmada, Fransızca’dan dilimize uyarlanıp hit...
  5. Erdal Güney - Bir Kıyıdan 2011 yeni albüm

Erdal Güney - Bir Kıyıdan 2011 yeni albüm

Erdal Güney, 2011, 2011 albüm, bir kıyıdan, bir kıyıdan 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Eşsiz dizi müzikleriyle hafızalarımıza kazınan sanatçının 2011 yılında çıkardığı albümünü tanıtıyorum sizlere. Eminim bu albüm de diğerleri kadar şahane şarkılarla doludur. Erdal Güney Bir Kıyıdan Üretici Ada Müzik Barkod 8692646503315 Türü Çağdaş Halk Müziği Dili Türkçe Yayın Tarihi...

Sayfayı Paylaş