gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bir yıl kaç gündür

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bir yıl kaç gündür selam millet soru soracam çok basit sorcam bir yıl kaç gündür :D

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bir yıl: 365 gündür :)

bir yıl kaç gündür konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Off kaç gündür hastanedeyiz

Off kaç gündür hastanedeyiz

Off kaç gündür hastanedeyiz babanem hastanede yatıyo bende refakatçı olarak kalıyorum 8 gün oldu sıkıldım artık... Şimdi yanında abim var biraz dinlen die gönderdi beni eve ama 1 saat sonra döncem...Babanem iileşse de artık dönsek evimize...:(
  2. bir insan günde kaç kez göz kırpar

bir insan günde kaç kez göz kırpar

bir insan günde kaç kez göz kırpar bir insan ortalama günde kaç kez göz kırpar insanlar dakikada kaç kez göz kırpar görme duyumuz olan gözümüzün günde kaç kere kıptığımızı bilmek istermisiniz. Bir insanın günlük göz kırpma sayısı uyanık kaldığı saat ile orantılıdır. Fakat bir ortalama verecek olursak günlük beş bin ile on bin arasında değişir. Kesin bir sayı söylemek mümkün değildir.
  3. Kaç Günde Bir Regl Olunur ?

Kaç Günde Bir Regl Olunur ?

normal adet kaç günde olur Adet kaç günde görülür Sevgili melekler, her kadının doğal aylık periyodu olan menstrüasyonun düzenli bir şekilde gerçekleşmesi lazımdır. Adet kaç günde görülür merak ediyorsanız aşağıda ki yazımızdan bilgi alabilirsiniz... Rahim iç yüzeyinde her ay dölenmiş yumurtanın ( gebeliğin ), gelip yapışmasına ve buradan beslenmesi için damarlanmasını sağlayacak...
  4. Kaç günde bir adet olunması gerekiyor?

Kaç günde bir adet olunması gerekiyor?

normal adet süresi nedir,düzenli adet nedir,adet düzeni,adetlerin sıklığı nekadar olmalıdır,adet kanaması hakkında bilgiler Ergenlik dönemi, çocukluktan genç kızlığa adımların atıldığı bir dönemdir. Bu dönemde bedensel gelişim ve kişilik gelişimi çok hızlıdır. Kızlarda 9-10 yaşlarında başlayan bu değişim 18 yaşına dek devam eder. Sağlıklı bir kadın olabilmek için gerekli olan değişimlerin...

Sayfayı Paylaş