gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Bir yola ciktim gidiyorum

Konu, 'Çöplük' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Bir yola ciktim gidiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadırgalı da Bülent Ersoy'un yolunda gidiyor.

Kadırgalı da Bülent Ersoy'un yolunda gidiyor.

Pırlantalara olan düşkünlüğüyle tanınan Bülent Ersoy'un başlattığı moda, ünlü sanatçılar arasında hızla yayılıyor. Sahneye pırlanta taşlarla süslü mikrofon ve nota sehpası ile çıkan Diva'nın izinden ilk giden isim Ebru Gündeş oldu. 50 bin YTL'ye pırlanta mikrofon ve nota sehpası hazırlatan Ebru'dan sonra şimdi de Seda Sayan konserlerine aynı şekilde çıkmaya başladı. Geçtiğimiz gün...
  2. Adamın biri arabasıyla yolda gidiyormuş.

Adamın biri arabasıyla yolda gidiyormuş.

Adamın biri arabasıyla yolda gidiyormuş.. derken tam bi manastirin ordan gecerken araba arizalanmiş... adam ugraşmiş etmiş ama bakmiş ki olmiycak, hava da karariyo, gidip manastirin kapisini calmiş: - Afedersiniz... ben burdan geciyodum ve arabam arizalandi... gidebilicegim hicbir yer yok geceyi burda gecirebilir miyim? Rahipler memnuniyetle adami iceri almişlar, ona yemek vermişler hatta...
  3. Bir kadın sessizce gidiyorsa

Bir kadın sessizce gidiyorsa

Ah bu erkekler; kadınların hayatına umadıkları anda girer ve ummadıkları anda çıkarlar.Ama kadınlar sessizce girer ve sessizce ayrılırlar.Çünkü incinmeyi ve incitmeyi sevmeyiz.Her şeyde böle sessiz mi olacağız.Sessiz melekler gelin bu güzel yazıyı okuyalım... İlişkide erkekler sıkıldıklarını belli ederler. Bu iş yürümeyecek düşüncesini gözünüze sokarlar. Önce gereksiz kavgalar başlar. “Sen...
  4. sevgilinizle yolda gidiyorsunuz yolda para gördünüz ne yaparsınız?

sevgilinizle yolda gidiyorsunuz yolda para gördünüz ne yaparsınız?

evet melişlerr almışınız sevdiğiniz adamı geziyorsunuzz ama o ne yerdee para varr ve şimdi siz ne yapacaksınız?
  5. Gidiyorum :(

Gidiyorum :(

Bilenleriniz vardır babanem ameliyat olcaktı kalbinden işte o gün geldi çattı :( Yarın sabah giriyo ameliyata bende gidicem bu gece saat 2:30 sularında Ankara yolcusuyum... Ankarada olduğum sürece giremem nete Hakkınızı helal edin Kendinize çok ama çok iyi bakın. Dualarınızı eksik etmeyin şimdiden eden etmeyen herkesten Allah razı olsun... Hepinizi öpüyorum kocaman :kiss: Neyse bu gergin...

Sayfayı Paylaş