gebe
  1. melek plus

melek plus Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8

Bir yürek degse yüregime

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında melek plus tarafından paylaşıldı.

BİR YÜREK DEGSE YÜREGİME

[​IMG]alıntı​

Bir yürek degse yüregime konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yüregim....

Yüregim....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Peki bir geceligine müsait mi yüregin?

Peki bir geceligine müsait mi yüregin?

İçten içe agladıgım onca gecenin hesabını nasıl verebilirsin Gözbebeklerinde kendim yerine baskasını gördügüm insan; yalan söylerken bile nasıl bu kadar masum durabiliyordun? Oysa ki sarılırken sana, baska bir tenin soguk kokusunu varmıs bedeninde. Bilmiyordum... içten içe agladıgım onca gecenin hesabını nasıl verebilirsin ki Söyle; en fazla kaç intiharıma sebep...
  3. Kırık bir kanattı yüregim

Kırık bir kanattı yüregim

kırık bir kanattı yüreyime taktığın bu sevda senden sonra uçamadım.duygularım hep bir roldü sanki.ağladıkça içim kan kustu gözlerim.yapayanlız geçen günlerimi hep kalabalıktaymışım gösterdim sana.yüzümde gördüğün o tebessüm aslında yorgunlugumdu sensiz geçen her saatte.gözlerine bakabilme ve ellerini birkez tutabilme umuduyla doluyken ben yapamadım.görmedin duymadın ve bilmedin hiçbir zaman...
  4. Bir Yürek Değse Yüreğime

Bir Yürek Değse Yüreğime

yürek Bir yürek değse yüreğime Duru su gibi akacak tüm renklerim Baştan başa boyayacağım saçlarının her telini Gülümseyeceğim en basit sıradan bir güne Sanki bir yürek değse yüreğime Yedi göğe doğacağım güneş olup Aydınlatacağım yüreğimdeki karanlık şiirleri Mutluluğun rengi nedir? Bir yürek değse yüreğime Kaç renge boyanırdı gözleri elleri Terkediyorum bu gece tüm inandıklarımı...

Sayfayı Paylaş