gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bir Yusuf Masalı Dizisi Çok Yakında TRT1'de!

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

bir yusuf masalı, bir yusuf masalı dizisi, bir yusuf masalı dizi konusu
    Sevgili melekler, TRT1'de yeni bir dizi başlıyor. Başrollerinde usta oyuncu Tarık Ünlüoğlu, Nur Erkul, İnan Ulaş Torun ve Ahmet Saraçoğlu gibi isimlerin yer aldığı tarihi dizinin ismi Bir Yusuf Masalı olarak belirlendi. Dizinin tanıtımları önümüzdeki günlerde yayınlanacak.

tarık-ünlüoğlu.jpg

Bir Yusuf Masalı Dizisi Çok Yakında TRT1'de! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adanalı dizisi çok yakında atv de başlıyor

Adanalı dizisi çok yakında atv de başlıyor

adanalı ne zaman başlıyor adanalı başlıyor dizisi ne zaman başlayacak adanali basliyor Adanalı dizisi resimleri çıktığında eklenecektir arkadaşlarım. İstanbul’da suç almış başını yürümüş; kapkaç, soygun, kaçakçılık, dolandırıcılık gibi adi suçlar günlük hayatın bir parçası olmuştur. Giderek bir “suç şehri” haline dönüşen İstanbul’u kurtarmak için, “Adanalı” yı, yani Organize Suçlar şubesi...
  2. Yusuf Güney - Bir sevda masalı

Yusuf Güney - Bir sevda masalı

Sevgilim yanlızlık kor bana Gördüğüm bütün düşlerimde Nefes alıp veren her günümde Aşkını solundum sadece Ama yoksun gülüm seni gördüğüm o yerde Daha zormuş gülüm sensizliği seçince Bilemezsin ne hal kaldı nede bi derman Sonu yoktu sevgimizin anlamıştım Ta en başından Bir sevda masalında Küçücük bir dünyada Sarılıp kollarında Ben uyumayı özledim Bir çılgın çığ düşsede Yüreğinin en derinine...
  3. Bir Yusuf Masalı Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Bir Yusuf Masalı Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

bir yusuf masalı dizisi, bir yusuf masalı konusu, bir yusuf masalı Sevgili melekler, Aralık ayı içinde yayına girmesi planlanan TRT1'in yeni dizisi Bir Yusuf Masalı, Osmanlı döneminde geçen bir hikayeyi anlatıyor. Devşirme olarak İstanbul’a gelip Paşalığa kadar yükselen amcasının peşinden Payitahta gelen bir Macar kızının bir Türk genciyle olan aşk hikayesinin anlatıldığı “Bir Yusuf...
  4. Bir Yusuf Masalı Dizisi Oyuncuları Hakkında Bilgiler

Bir Yusuf Masalı Dizisi Oyuncuları Hakkında Bilgiler

bir yusuf masalı, bir yusuf masalı dizisi oyuncuları, bir yusuf masalı dizi oyuncu kadrosu Sevgili melekler, reyting yarışına az ama iddialı dizilerle giren TRT1, Aralık ayında yine iddialı bir diziyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Bir Osmanlı dönemi hikayesinin anlatılacağı Bir Yusuf Masalı adlı dizide bakalım oyuncu olarak hangi isimleri izleyeceğiz... İnan Ulaş Torun, Nur Erkul,...
  5. "Bir Yusuf Masalı" Dizisi TRT1'de Başlıyor

"Bir Yusuf Masalı" Dizisi TRT1'de Başlıyor

bir yusuf masalı dizisi, bir yusuf masalı dizisi konusu, bir yusuf masalı trt1 Sevgili melekler, daha önce dizi konusu, dizi oyuncuları hakkında sizleri bilgilendirdiğimiz Bir Yusuf Masalı dizisi TRT1 ekranlarında başlıyor. Yamak Ahmet dizisinin yapımcısı Okur Film'in yeni projesi “Bir Yusuf Masalı” 19 Ocak Pazar günü Saat 19.50’de ilk iki bölümünü arka arkaya yayınlanacak. Bu anlamda dizi...

Sayfayı Paylaş