gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Bir Zamanlar Bursa

Konu, 'Nostaljik Videolar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bir Zamanlar Bursa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir zamanlar

Bir zamanlar

Bir zamanlar uzaklarda bir ülkede çok yakışıklı bir prens yaşarmış.... Ancak prens daha küçükken ülkedeki kötü kalpli cadının lanetine uğramış, ve üzerindeki bu lanet yüzünden her yıl sadece 1 kelime konuşabiliyormuş.... Mesela prens 2 kelime söyleyeceği zaman bir yıl boyunca susuyor böylece ertesi yıl da 2 kelime söyleme hakkı oluyormuş... Bir gün bu yakışıklı ama talihsiz prens dere...
  2. Bir Zamanlar İstanbul

Bir Zamanlar İstanbul

İstanbulu hiç görmedim ama orada yaşayanları uçuruyoruz şimdi geçmişe hadi bakalım http://www.youtube.com/watch?v=6RX2A_EviZM
  3. Yavuz Bingöl - Bir Zamanlar

Yavuz Bingöl - Bir Zamanlar

Aşkın bir sürgün yeri Yine düştüm ben yola Hasretimi vurdum dağlara Buğulandı yine camlar Yalnızlığı çeken anlar Mutlu muyduk bir zamanlar Sensiz doğan güneşi Söyle ben neyleyim Aşkın ile bak divaneyim Buğulandı yine camlar Yalnızlığı çeken anlar Mutlu muyduk bir zamanlar
  4. Bir zamanlar İSTANBUL...

Bir zamanlar İSTANBUL...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Bir zamanlar Türkiye

Bir zamanlar Türkiye

Bir zamanin Türkiyesini görmeye ne dersiniz? Yok ya burasi bizim yasadigmiz yer degil dedignizi duyar gibi oluyorum :) bakalim kimin yasadigi Sehir degismis, gelismis kiminki hala ayni kalmis... Kars Bursa Konya Kayseri Kahramanmaras ( benim Dogdugum Sehir bence eskiden Maras daha bir güzelmis ) Izmir ( "Gavur " Izmirim, güzel Izmirim :D seviyorum burayi yawww )...

Sayfayı Paylaş