gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Bir Zamanlar Ürgüp

Konu, 'Nostaljik Videolar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

2. aşkböcüğüm

aşkböcüğüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bunu göremiom görebilme imkanım warmı eşim ürgüplü ona akşam süprizz yapıcam

Bir Zamanlar Ürgüp konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir zamanlar

Bir zamanlar

Bir zamanlar uzaklarda bir ülkede çok yakışıklı bir prens yaşarmış.... Ancak prens daha küçükken ülkedeki kötü kalpli cadının lanetine uğramış, ve üzerindeki bu lanet yüzünden her yıl sadece 1 kelime konuşabiliyormuş.... Mesela prens 2 kelime söyleyeceği zaman bir yıl boyunca susuyor böylece ertesi yıl da 2 kelime söyleme hakkı oluyormuş... Bir gün bu yakışıklı ama talihsiz prens dere...
  2. Bir Zamanlar İstanbul

Bir Zamanlar İstanbul

İstanbulu hiç görmedim ama orada yaşayanları uçuruyoruz şimdi geçmişe hadi bakalım http://www.youtube.com/watch?v=6RX2A_EviZM
  3. Bir Zamanlar Bursa

Bir Zamanlar Bursa

bir zamanlar bursa http://www.youtube.com/watch?v=SEZfy059Q18
  4. Bir zamanlar İSTANBUL...

Bir zamanlar İSTANBUL...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Bir zamanlar sen vardın..

Bir zamanlar sen vardın..

Tutunacak yeri kalmadı hayatımın, kendime tutunuyorum, savruluyorum düşlerimin içinde, kahroluyorum. Çekip gitmek istiyorum buralardan, nereye varacağımı bilmediğim uzun bir yolda, yanıma hiç birşey almadan, ardımda hiç kimseyi bırakmadan, yol almak istiyorum, hiç bir yere varmadan. Bir zamanlar sen vardın.Sanaydı tüm yolculuklarım. Kendi kendimin prensesiyim ben. Kendi yalnızlığıma...

Sayfayı Paylaş