gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Bir

Konu, 'A-B' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

Rüyada bir sayısı çok önemlidir. Başarıyı simgeler, insana güç ve cesaret verir. Başa geçmeyi, düşmanları yenmeyi, ilerlemeyi, isteklere kavuşmayı da temsil eder.

Bir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Birun

Birun

Birun -------------------------------------------------------------------------------- Osmanlı Devleti'nin idari teşkilatında Tanzimat dönemine kadar kullanılmış bir tabirdir. Osmanlı Devleti'nin yükselme döneminde devletin işlerini yürütmekle görevli olanlar bir hayli artmıştır. Bunlardan sarayda görev alanlara Enderun, devlet yönetiminde göre alanlara da Birun denilmiştir. Birunlann en...
  2. Bir varmış, Bir YOKmuş!

Bir varmış, Bir YOKmuş!

bir varmış bir yokmuş diye başlar kalpleri ısıtan masallar ben varmış ben yokmuş Bir varmış Bir YOKmuş! Oku'duktan sonra kitab'ı Tam kalbimin üzerine koydum. Her zamanki gibi yine Pencereden dışarı baktım. Sabah oluyordu hem de ne sabah !... Sakız ağacı takıldı gözlerime Hey gidi asırlık sakız ağacı ! Ben sana kaç yıldır bakar da Ağaç sanırdım. Meğer bürünmüşsün de ağaç rolüne Hiç...
  3. bir gün biri seni......

bir gün biri seni......

Karşınızdaki bunu duyunca emin olun korkudan kaçar :laugh::laugh:
  4. - | Bir Resim ~ Bir Şiir |

- | Bir Resim ~ Bir Şiir |

Dönemem terk ettiğim hiç bir yere Dolaşıp duruyorum sokaklarda Dilimde o son duam Ben hiç kimseyi bu kadar sevmedim ki Sonsuzluk gibi çıkıyordu Bu söz içimden Umutsuz bir yakarış gibi Hiç bitmeyecek bir hasret gibi Ben hiç kimseyi bu kadar sevmedim ki

Sayfayı Paylaş