gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

bira göbek olmaz diyenler...oluyor işte:)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

bira [​IMG]

bira göbek olmaz diyenler...oluyor işte:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Olmaz işte ne yaparsan yap olmaz..

Olmaz işte ne yaparsan yap olmaz..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bira

Bira

Sırları açıklamaya; hastalığa; zorlukla ya da birinin arzusu hilafına gelecek rızka; sevgiliye kavuşmaya yahut yanındaki adamlarından gelecek faydaya, Bira üreticisi öğretmene ya da ustaya, Biracı görmek salih kimse için hayra, fasık kimse için günaha, BBirahane halkın ayak takımına ve fasık insanlara, oraya girip bira içmek haram işlemeye delalet eder.Rüyada bira içtiğini görmek,...
  3. bira kutusundan ev olurmu demeyin pekala oluyormuş...

bira kutusundan ev olurmu demeyin pekala oluyormuş...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Serdar Ortaç İşim Olmaz Sözleri

Serdar Ortaç İşim Olmaz Sözleri

Kızlar bugünlerde beni kıpır kıpır hamişlikten dolayı büyüyen göbüşümle yerimde durdurmayıp oynatan bir parça var hahaha Serdar Ortaç'ın İşim Olmaz parçasının sözlerini sizler için paylaşıyorum.Müziği çok güzel tavsiye ederim:tik: İşim olmaz hiç Allah'tan korkmayan aciz insanla İşim olmaz aşk üzerinde uğraşan ilim irfanla Kanamaktaydım aramaktaydım yüce aşkın yüzünü Sana kalsaydım...
  5. İşte Ayşegül Yıldız'ın Göbeği!

İşte Ayşegül Yıldız'ın Göbeği!

Bu konu; İşte Ayşegül Yıldız'ın Göbeği haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ünlü türkücü İbrahim Tatlıses ve eşi Ayşegül Yıldız bir kız bebek bekliyorlardı. Bu haberi basına verdikten sonra ortalarda pek görünmeyen Yıldız geçtiğimiz gün ilk kez büyümüş olan göbeğiyle objektiflere takıldı. Doktora kontrol için giden Yıldız son derece mutlu ve heyecanlı görünüyordu. 2...

Sayfayı Paylaş