gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Birak bari o kalsin

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] antoloji.com

Birak bari o kalsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bende kalsin

bende kalsin

Her gidişine ayrı anlam yüklüyorum. Yapma Allah aşkına; ya hep kal benimle söz etme gidişlerden ya da silinsin isminde cisminde. Oynama benimle dengemi bozuyorsun. Aşkı yaşayacak yürek bırakmıyorsun insanda. Böyle değildin sen ne oldu sana. Bittiyse heyecanın bileyim bende. seni çok seviyorum diye başlayan ve ama ile devam eden cümleleri duymaktan bıktım. Seviyorsan seviyorsundur aması olmaz...
  2. Birakin evi dagitsin...

Birakin evi dagitsin...

Bırakın evi dağıtsın, zeki olsun Çocuğunuz binbir zahmetle topladığınız evi dağıtıyorsa ona kızmaktan vazgeçin! Çünkü yurtdışında yapılan bir araştırma, dağınık çocukların zeka gelişiminin daha iyi olduğunu ortaya çıkardı. Zeka gelişiminde deneyimlerin çok önemli olduğunu, çocukların da etrafı karıştırarak deneyim elde ettiklerini vurgulayan uzmanlar, özellikle annelerden bu konuda biraz...
  3. DÜŞ Biraktim İÇİmdekİ Geceyeye.....

DÜŞ Biraktim İÇİmdekİ Geceyeye.....

sahipsiz düşler sokağı DÜŞ BIRAKTIM İÇİMDEKİ GECEYEYE..... Korkular büyüttüm gecenin koynunda, Düşlerimi ipe astım sahipsiz uçurumlarda. Usul usul ezberledim yalnızlığı, Yüzümün sol yanına vurdu rüzgar. Bir sonbahar esti içimin sokaklarında, Bir hayal yolumu kesti... Duvarlar söktü beni bağrından, Kaldırımlara düştü feryadım. Susma öyle deli edercesine, Bak nasıl da...
  4. Keremcem - Bari

Keremcem - Bari

kendin düştün ellerine ağlama ağlama ne düşündün aşk deyince gönlüm bilmem ama aşk düşer mi yollara kalanlara bir çift sözüm var ama kaşım gözüm gelse bari aklına başım dizim yansa derdim yoluna gir artık kanıma bazen sağıma soluma bakar geçerim geçersem de zor dönerim tanrım elimi kolumu bağlamasan da bir daha ben zor severim
  5. Beyniniz zinde kalsin

Beyniniz zinde kalsin

Sağlıklı, iyi çalışan ve dinç bir beyni olsun kim istemezki..Çalışmayana ekmek yok misali beynimizi de bu hale getirmek için bazı fedakarlıklarda bulunmamız gerekiyor. Terleyin : Egzersiz, verimli çalışmak için bol oksijene ihtiyaç duyan beyin hücrelerinin gıdası gibidir. Böylece beynin öğrenme ve hatırlama becerisi güçlenir. Balık yiyin: Yüksek Omega-3 içeren sardalya ve ton gibi yağlı...

Sayfayı Paylaş