gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

bırak ellerimi!

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

bırak ellerimi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinan Özen - Ellerini Bırak

Sinan Özen - Ellerini Bırak

Nasılda geçtik o fırtınalı hırçın denizden Belkide çok şey alıp götürdü bilmeden bizden Çaresizce boyun eğdik biz kadere (2)Nasılda sürüklendik geldik bilmem bu yere (2)Ellerini bırak avuçlarımda kalsın x2&Sen ol yanımda yıllar ömrümü çalsın Bizim aşkımız masal gibi ayrılık erken Sende çok sevdin bende seni düşün giderken Çaresizce boyun eğdik biz kadere (2)Nasılda sürüklendik geldik...
  2. Zerrin Özer - Bırak Ellerimi

Zerrin Özer - Bırak Ellerimi

Gidiyorum çaresizim yalvarırım ellerimi bırak Böyle bir anda sanma ki hissizim Gidiyorum içim burkularak Böyle bir anda sanmaki hissizim Gidiyorum içim burkularak Bırak bırak ellerimi bırak bırak ellerimi Arzularım çılgın gibi nasıl istiyorum bilsen seni öpmeyi Bırak bırak ellerimi bırak bırak ellerimi Arzularım çılgın gibi nasıl istiyorum bilsen seni öpmeyi Şarkı olurum bir gün seslenirim...
  3. Mahsun Kırmızıgül - Bırak Ellerimi

Mahsun Kırmızıgül - Bırak Ellerimi

Gidiyorum çaresizim Yalvarırım ellerimi bırak Böyle biranda sanmaki hissizim Gidiyorum içim burkularak Birak bırak ellerimi Arzularım çılgın gibi Nasıl istiyorum birbilsen öpmeyi Şarkı olurum bir gün seslenirim sana Uzaklardan yıldız olur görünürüm Gökyüzünün karanlığında Ne olur ne olur ne olur bırak __________________
  4. Bana bırak...

Bana bırak...

Bana birak sevdayi giderken sadece Bana birak acisini hallederim icimde Bana birak sevdayi giderken sadece Bana birak acisini hallederim icimde Ben senden öncede yasiyordum Senden sonrada yasarim Hic düsünme tüm dünyayi Tek basima savasirim Ben zaten hep savasiyorum senden sonrada savasirim Hic düsünme hayatinla elbet birgün uzlasirim Bana birak söndürürüm icindeki yanginini...
  5. Bırakın yesin..

Bırakın yesin..

Dondurma çocuklar için vitamin ve mineral deposu Havaların ısınmasıyla birlikte tüketimi artan dondurmanın, içerdiği vitamin ve mineraller nedeniyle besleyici değerinin oldukça yüksek olduğu bildirildi. Konya Gıda Mühendisleri Odası Başkanı Ramazan Çelebi, AA muhabirine yaptığı açıklamada, üretiminde süt, şeker ve glikoz şurubu gibi ham maddelerin kullanıldığı dondurmanın, özellikle yaz...

Sayfayı Paylaş