gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Bırakın evi dağıtsın, zeki olsun

Konu, 'Çocuk Sağlığı ve Eğitimi' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Ayy önceden deli olurdum evi dağıtmasına.Çünkü ben özene bezene topluyorum düzenliyorum o küçücük elleriyel 2 dk da alt üst ediyor:DAma artık uğraşmıyor kendi dağıtıp kendi topluyor:D Bırakın evi dağıtsın, zeki olsun
    Çocuğunuz binbir zahmetle topladığınız evi dağıtıyorsa ona kızmaktan vazgeçin! Çünkü yurtdışında yapılan bir araştırma, dağınık çocukların zeka gelişiminin daha iyi olduğunu ortaya çıkardı. Zeka gelişiminde deneyimlerin çok önemli olduğunu, çocukların da etrafı karıştırarak deneyim elde ettiklerini vurgulayan uzmanlar, özellikle annelerden bu konuda biraz daha esnek olmalarını istiyor. Uzmanlar; çocukların etrafı karıştırarak bazı şeyleri daha çabuk öğrendiğini, bu yüzden de annelerin zeka gelişimleri için çocuklarının hareketli olmalarına ve ortalığı karıştırmalarına izin vermeleri gerektiğini belirtiyor.

Bırakın evi dağıtsın, zeki olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutlu olun, sigarayı bırakın!

Mutlu olun, sigarayı bırakın!

Mutlu olun, sigarayı bırakın! Dünyada 27 yıldır uygulanmasına rağmen Türkiye’de yeni yaygınlaşmaya başlayan luxopunktur yöntemiyle, nikotinin vücudun üretmesini engellediği mutluluk hormonunun harekete geçmesi sağlanarak, yoksunluk hissi yaşatmadan sigara bağımlılığına 4 günde son veriliyor. Konya’da luxopunktur yöntemini uygulayan özel bir hastanenin Başhekim Yardımcısı Dr. Kutsi Öncü,...
  2. Bebeğiniz zeki olsun

Bebeğiniz zeki olsun

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Nilüfer Toprakçı, bebeklerle anne karnından itibaren kurulmaya başlayan iletişimin, zekanın gelişmesinde olumlu bir rol oynadığını belirtti. Toprakçı, 0-3 yaş arasında bebeklerin zekasını etkileyecek noktaları şöyle sıraladı: Yeni doğan bebeğinizle göz teması kurun. Onunla konuşun, bir şeyler anlatın. Aynada kendisini görmesini sağlayın. Emzirin,...
  3. Şebnem Ferah - Bırak Kadının Olayım

Şebnem Ferah - Bırak Kadının Olayım

Bu şarkı bir haykırış Bir öpücük, sıcak bir kış Bir demet gül Bir dokunuş Bu şarkı bir yalvarış Bitmesin sürsün bu düş Sende düşün sende konuş Nereye.. Gider bu aşk Nereye.. Dur gitme Bırak kadının olayım
  4. Çocuğunuz Bırakın Evi Dağıtsın; Zeki Olsun

Çocuğunuz Bırakın Evi Dağıtsın; Zeki Olsun

Çocuğunuz binbir zahmetle topladığınız evi dağıtıyorsa ona kızmaktan vazgeçin! Çünkü yurtdışında yapılan bir araştırma, dağınık çocukların zeka gelişiminin daha iyi olduğunu ortaya çıkardı. DAĞINIK ÇOCUKLAR DAHA ZEKİ Zeka gelişiminde deneyimlerin çok önemli olduğunu, çocukların da etrafı karıştırarak deneyim elde ettiklerini vurgulayan uzmanlar, özellikle annelerden bu konuda biraz daha...
  5. Dağıtım

Dağıtım

Çanakkale'ye de dağıtım yapılacak mı?Dağıtılacaksa ne zaman dağıtılacak?

Sayfayı Paylaş