gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Birakin evi dagitsin...

Konu, 'Çocuk Sağlığı ve Eğitimi' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG][​IMG]Bırakın evi dağıtsın, zeki olsun

Çocuğunuz binbir zahmetle topladığınız evi dağıtıyorsa ona kızmaktan vazgeçin! Çünkü yurtdışında yapılan bir araştırma, dağınık çocukların zeka gelişiminin daha iyi olduğunu ortaya çıkardı. Zeka gelişiminde deneyimlerin çok önemli olduğunu, çocukların da etrafı karıştırarak deneyim elde ettiklerini vurgulayan uzmanlar, özellikle annelerden bu konuda biraz daha esnek olmalarını istiyor. Uzmanlar; çocukların etrafı karıştırarak bazı şeyleri daha çabuk öğrendiğini, bu yüzden de annelerin zeka gelişimleri için çocuklarının hareketli olmalarına ve ortalığı karıştırmalarına izin vermeleri gerektiğini belirtiyor.

Birakin evi dagitsin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Biraktim hadi git

Biraktim hadi git

Bıraktım hadi git.Sevmelerim sana değil artık,çocukça buluyorsun ya hislerimi çocukça sevmelerim de yok artık.Hani bırak artık diyordun kendine ilgini yoğunlaştıracak başka şeyler bul diyordun evet buldum. Bıraktım seni hadi git. Sakın bakma ardına ben bitirdim sana olan sevmelerimi ve sanırım bir özür borçluyum sadece seni sevmek seni önemsemiş olmak adına bir özür. Evet özür dilerim. Seni...
  2. DÜŞ Biraktim İÇİmdekİ Geceyeye.....

DÜŞ Biraktim İÇİmdekİ Geceyeye.....

sahipsiz düşler sokağı DÜŞ BIRAKTIM İÇİMDEKİ GECEYEYE..... Korkular büyüttüm gecenin koynunda, Düşlerimi ipe astım sahipsiz uçurumlarda. Usul usul ezberledim yalnızlığı, Yüzümün sol yanına vurdu rüzgar. Bir sonbahar esti içimin sokaklarında, Bir hayal yolumu kesti... Duvarlar söktü beni bağrından, Kaldırımlara düştü feryadım. Susma öyle deli edercesine, Bak nasıl da...
  3. birakin bedeniniz konussun

birakin bedeniniz konussun

Hem rahatlamak, hem de zinde kalmak, üstelik eğlenmek istiyorsanız dans etmek tam size göre... BIRAKIN BEDENİNİZ KONUŞSUN... İnsanların iletişim kurmasını sağlayan yollardan biri de jestlerdir, yani beden hareketleri... Farkında olalım ya da olmayalım bedenimiz sürekli jestlerle konuşur. Çok uzak iki kültürden olan iki insan birbirlerinin dillerini bilmedikleri halde beden dilleriyle...
  4. Kizimin PeŞİnİ Birak Dİyaloglari

Kizimin PeŞİnİ Birak Dİyaloglari

Genç adam kızımın peşini bırakman için ne kadar istiyorsun +sevgimi parayla satın alamazsınız -peki ne istiyosun +kızınızla evlenmek -e tamam evlenin o zaman +..... beni hazırlıksız yakaladın -senin gibi fakir ama çok saf ve temiz insanları severim +bi şeyler ters gidiyo -düğün hediyesi olarak da size ev veriyorum +ben vazgeçtim -dur daha araba da vericem +ben gay'im -delikanlı al şu 100 bin...
  5. Elinizdeki Bardaği Yere Birakin

Elinizdeki Bardaği Yere Birakin

Profesör elinde içi dolu bir bardak tutarak dersine başladı Herkesin göreceği bir şekilde tutuyordu ve ardından sordu : “Bu bardağın ağırlığı sizce ne kadardır?” '50gm!' .... '100gm!' .....'125gm' ..diye öğrenciler yanıtladı. “Bardağı tartmadıkça gerçekten ben de bilemem,” dedi profösör, “ama, benim sorum şu ki : “Bu bardağı böyle birkaç dakikalığına tutsaydım ne olurdu?”...

Sayfayı Paylaş