gebe
  1. Ebrar

Ebrar Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bırakma beni

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında Ebrar tarafından paylaşıldı.

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bırakma beni
    ellerine sağlık canım

3. karin

karin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
Bırakma beni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Allah'ım Beni Bana Bırakma!

Allah'ım Beni Bana Bırakma!

Gün, nasıl başlarsa öyle gidermiş. Ruhumuzda uyuyan nice güzellikler gizli. Hepsi de uyandırılmayı bekliyor. Bunun için güneşin doğması, saatlerin çalması yetmiyor. Bu güzellikleri uyandırmaya, bazen hiçbir şey yetmiyor. Şükür ki, yarınlara dair emellerimiz yine de bitmiyor, tükenmiyor. Onlar da olmasa ne yapardık, nasıl yaşardık? Allah’tan ki, bu ümit bazen bir söz, bazen de bir dua olup,...
  2. Gamze & kıvılcım-Bırakma beni

Gamze & kıvılcım-Bırakma beni

Terkedip gidiyor tüm sevdiklerim kaldım yine yapayalnız Hüzün dolu günlerim ve unutamadıklarım Geriye kalan tek hatıra siyah-beyaz resimler Kayboldum yaşarken yalanlar içinde Tek gerçek sendin sen de bırakıp gittin Sende bırakıp gittin....... Hadi geri dön bırakma beni Hadi geri dön bırakma beni Hadi geri dön bırakma beni Hadi geri dön bırakma beni
  3. Sen bırakma beni....

Sen bırakma beni....

Ben sana yenilmek için sevdim seni. Hayallerime yakıştığın için sevdim. Ama artık gitme vakti. Duymadığın sesimi sana emanet ederek, acılarıma yokluğunu ekleyerek ve nereye gidersem gideyim seninle kalarak gitme vakti... duam olup kalacaksın… sevdikçe, çoğalacaksın yokluğunla içimde. Kızma bana sitemkâr yazıyorum diye... küskünlüğüm inan sana değil. Söz dinletemiyorum duygularıma, yüreğime....

Sayfayı Paylaş