gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Bıraksam çığlıklarımı terkini sindirecek suskunluğum…

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Satırlarıma ‘sen’ değil Özlemin dökülüyor…
    Olmazsa olmazım ‘sen’…
    Yoksun işte…

Bir hayalden ibaret özlemlerim…Yastığıma başımı koyduğum da sadece sen'li hülyalara bırakıyorum ruhumu... Dışına çıkılması zor bir yol gibisin…Çıksam düşeceğim sanki uçurumundan…

Oysa yoksun varlığımın sınırlarında…

Anladım ki sen kolaylaştırdıkça anlamını ben zorlaştırıyorum seni…Oysa basit bir oyunsun beynimin içinde karmaşaya sebep olan.

Ve karmaşık olan sen değil sensizliği anlamak…

Hangi kelime hangi cümle sensizliği anlatabilir ki ?
    Düşünüyorum da düşünecek bir şey yok özünde…

Varlığının yerine yokluğunu kabullenmeyi öğrenmeli avaz avaz…
    Bir sensizliği bir de yalnızlığı yaşayabilmeli içimde ki sesliliğe rağmen…

Oysa

Bıraksam çığlıklarımı terkini sindirecek suskunluğum…

Bu yalnızlık suskunluğuma eşit olacak sensizliğe giden her adım da…
    Biliyorum kendimi kandırıyorum zamana karşı…
    Ve bilmek bahane değil ‘bana’…

Olmazsa olmazım ‘sen’…
    Yoksun işte…

Ve görmüyorsun…
    Sana gözlerim değil
    Yüreğim…
    Bedenim…
    Ağlıyor !

alinti

Bıraksam çığlıklarımı terkini sindirecek suskunluğum… konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Çığlık"

"Çığlık"

edvard munch çığlık çığlık Edvard Munch'tan "Çığlık" Edvard Munch1863-1944 yılları arasında yaşamış, oslo doğumlu sembolist ressam.. Küçükken ailesini kaybeden, kafası fena halde bozulmuş, psychotic resimler çizen norveçli ekspresyonist ressam. alman ekspresyonizminden etkilendiği kadar, van goghgauginin öncülük ettiği post-empresyonist akımdan da oldukça etkilenildiği...
  2. Asya - Çığlık Çığlık

Asya - Çığlık Çığlık

Asya - Çığlık Çığlık içimde binbir gecenin çılgın hayalleri var bu ara canım seninle uzaklara kaçıp gitmek istiyor şenle düşsek yollara usul usul yavaş yavaş korkusuz başlasak sevdaya uyanşam sabaha koynunda çığlık çığlık yaşanır aşk sürsede olur sürmesede korkma dönmem yarı yoldan aşktan sevdadan ayrılıktan
  3. Zafer Peker - Terk Edip Bıraktın Ardına Bakmadan

Zafer Peker - Terk Edip Bıraktın Ardına Bakmadan

Ne umutlar soldu içimizde Ne atesler yandi södü Kimbilir kaç kere yenik düstük sevgiliere Kim bilir kaç kere Ne geceler ne acilar geçti kim bilir kaçkere Avuç açtik tanriya Belli olmaz yanariz birgün biz Belli olmaz tutusur yüregimiz Kimbilir kaçkere aglariz geçmislere Kimbilir kaç kere Ne sevdalar küllendi kor oldu Ne baharlar geçti ömrümüzden Kimbilir kaçkere yasadik dolu dizgin...
  4. Emre Aydın - Çığlık Çığlığa

Emre Aydın - Çığlık Çığlığa

Işıkla kal ve sakın değişme Onlar seni değiştirmek isteseler de Başını eğme ismimle uyan her güne Ne kadar benim olmak istemesen de Sesimi hisset şarkıma dokun işte Onlar hep sorarlar boşver ilgilenme Kaçı kaldı ki sen çekip gidince Ne kadar geri dönmek istemesen de Şehirler yandı çığlık çığlığa Ben acıyı tattım kanına karıştım (x2) Işıkla kal ve sakın değişme Onlar seni değiştirmek...
  5. Çığlık Çığlığa..

Çığlık Çığlığa..

çığlık çığlığa sevişme

Sayfayı Paylaş