gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Birand’tan canlı yayında veda

Konu, 'Magazin' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

mehmet ali birand, veda etti, haberleri doğru mu, ne zaman , canlı yayında veda haberlerini buradan bulabilirsiniz

Birand’tan canlı yayında veda: Hepinizden dua bekliyorum....

Mehmet Ali Birand dün akşam programının sonunda söyledikleri ile izleyenleri şaşkına çevirdi. Birand ‘Artık veda zamanı’ dedi, neden ayrıldığını da açıkladı.

Kanal D’de ana haber ve 32. gün programlarını sunan ünlü anchorman Mehmet Ali Birand yeni yayın dönemine kadar ekranlara veda etti.

Akşam ana haberleri sunan Birand programın sonunda söyledikleri ile herkesi şaşırttı. Birand, gündemin çok yoğun olduğu bir dönemde ekranlara veda etmenin çok zor olduğunu belirterek “ Ama ayrılmak zorundayım” dedi.

Birand “ Tatile falan çıkmıyorum. Bir süredir gördüğüm tedavi iyi sonuç verince yarın kendimi cerrahlara bırakıyorum. Önemli bir ameliyatım var. Kötü değil iyi bir haber veriyorum.” dedi.Sezon başında yeniden buluşmayı çok istediğini belirten Birand, izleyicilerden, seven sevmeyen herkesten dua beklediğini söyledi.

Birand'ın tweet'leri:

-Sevgili dostlar... an itibariyle tam 127 bin 159 kişisiniz(bu sayı sürekli artıyor) hepinize çok teşekkür ediyorum.

-Bugüne kadar Twitter'ı çok önemsedim.Bana yazdığınız her şeyi okudum. Dikkate aldım. Ancak biliyorsunuz bir süredir tedavi görüyordum.

-ve çok iyi sonuç aldık.Bu sayede yarın ameliyat olacağım ve bir süre ne ekrana çıkabileceğim ne posta'daki yazılarımı yazabileceğim

-ne de Twitter üzerinden gündemi değerlendirebileceğim. Doğrusunu söylemek gerekirse ağır bir ameliyat olacak.Ancak doktorlarıma güveniyorum

-Kendime gelince ilk olarak Twitter'dan sizlere bilgi vereceğim. Sizden şimdi tek bir isteğim var.O da dualarınızı eksik etmemeniz

-SON NOT: Bazı dostlar çiçek yollamak istiyor. Onca parayı çiçeğe vereceğinize Kasımpaşa Çocuk yuvasındaki yetim çocuklara yardım edin.

2. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    hastalığı neymiş acaba geçmiş olsun

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Seviyorum bu adamı ben yaa Allah yardım etsin acil şifalar versin...

4. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
Birand’tan canlı yayında veda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Canlı Yayında Müslüman Oldu

Canlı Yayında Müslüman Oldu

Resime Tıklayarak İzleyebilirsiniz...
  2. Canlı yayında küfür rezaleti

Canlı yayında küfür rezaleti

canlı yayında küfür rezaleti Mehmet Ali Erbil'in programını izleyenler şoke oldu. Ekan başındakiler ve stüdyoda bulunanlar yerin dibine geçti. FOX'ta canlı yayınlanan Çarkıfelek yarışmasından utandıran anlar. Sokakta ağza alınmayacak küfürlü kelimeler yarışmacının ağzından dökülüverdi. Rezalete imza atan olay adam Mehmet Ali Erbil değil, erkek yarışmacıydı. Ancak Erbil, bu utanca çanak...
  3. Canlı yayında taciz

Canlı yayında taciz

Almanya’nın Pro7 kanalında sunucu arkadaşının göğüslerine elleyen Hans Blomberg tokatla karşılık aldı. Almanya’nın Pro7 adlı televizyon kanalında canlı yayınlanan “Bundesvision 2009” isimli yarışma sırasında, izleyicilerin oylarıyla belirlenen sonuçları açıklamadan önce “Ancak bir gerçek var ki, bu akşamın en iyi iki puanı bende kaldı” diyerek sunucu arkadaşı Susanka Bersin’in göğüslerini...
  4. Spikere canlı yayında şok

Spikere canlı yayında şok

Bu programa bi kaç kere denk geldim..Pek güzel değil...Sanki rol yapıyolar gibi..... Flash TV'deki Yalçın Çakır'ın programı artık mide bulandırmaya başladı. Hakaretler havada uçuşuyor...Flash TV'de yayınlanan Yalçın Abi İle Yüzleşme programında mide bulandıran olaylar ekrana getiriliyor. Bu kez de canlı yayında "kafanı gözünü kırarım" sözleri havada uçuştu. İki haftadır...
  5. Ezel Dizisinden Canlı Veda!

Ezel Dizisinden Canlı Veda!

ezel, canlı final, 2011 finali, cansu dere, kenan imirzalıoğlu, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ekranların ilgiyle izlenen dizisi Ezel canlı canlı veda edecek. 'Ezel'in finali nedeniyle, haftaya Çubuklu 29'da 250 kişilik davet düzenleniyor. Ekibin buluşacağı geceden canlı yayın yapılacak! EFSANE DİZİYE DEV DAVET atv ekranlarında iki sezondur yayınlanan...

Sayfayı Paylaş