gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Birand neden öldü ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ne hastalığı vardı anlayamadım.Bir kanal kanser diyor, diğeri bağırsak stenti.Birand neden öldü acaba ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Birand geçtiğimiz gün rahatsızlanarak amerikan hastanesine kaldırılmıştı. Usta gazeteci mehmet Ali Birand,kendisine takılan stentin enfeksiyon kapması sonucu alete bağlandı. Ardından beyin ölümü gerçekleşen Birand vefat etti. Akşam saatlerinde oğlu tarafından ölüm haberi doğrulanan Birand, türkiyenin bir dönemine ışık tutan usta bir isimdi...

Birand neden öldü ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mevlana ne zaman öldü

mevlana ne zaman öldü

kızlar mevlana celalettini rumi tam olarak ne zaman ölmüştür. Teşekkürler.
  2. Meral Okay Neden Öldü

Meral Okay Neden Öldü

Meral Okay Neden Öldü arkadaşlar Meral Okay Neden Ölüm sebebi hakkında haberi olan var mı acaba aranızda?
  3. mehmet ali birand öldü mü ?

mehmet ali birand öldü mü ?

Ya arkladaşlar Mehmet Ali Birand öldü diye duydum şok geçirdim resmen :S Doğru mu bu haber gerçekten öldü mü ?
  4. Mehmet Ali Birand öldü mü yaşıyor mu ?

Mehmet Ali Birand öldü mü yaşıyor mu ?

Haberin biri öldü diyor, biri yaşıyor diyor, neye inanacağımızı şaşırdık. Şimdi Birand yaşıyor mu öldü mü ne olur bir cevap verin :(
  5. Mehmet Ali Birand Bugün 1.Ölüm Yıldönümünde Anılacak

Mehmet Ali Birand Bugün 1.Ölüm Yıldönümünde Anılacak

mehmet ali birand, mehmet ali birand haberleri, birand haberleri Sevgili melekler, bugün tam bir yıl önce usta gazeteci Mehmet Ali Biran'ı kaybedeli 1 yıl oluyor. Kendisini rahmetle andığımız Birand, bugün Anadolu Hisarı'ndaki aile kabristanlığında dualarla anılacak. İşte haberin detayları... 17 Ocak 2013 tarihinde aramızdan ayrılan Birand yaptığı uluslararası çapta röportajlar ve...

Sayfayı Paylaş