gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

biraz çöllerde dolaşım mı?

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

biraz çöllerde dolaşım mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çöl

Çöl

Bakınız; Sahra.Rüyada ne şekilde olursa olsun çöl görmek her konuda çözüm, mutluluk ve gelişme işarettidir . Çok hayırlıdır. Rüyada çöl görmek her sorunun çözüleceğine, mutluluk ve gelişmeye işaret eder. Issız bir çölde yürümek, fakirliğin işaretidir. Mal kaybına uğrayabilirsiniz.Fevkalade büyük para ve servettir. Çölün büyüklüğüne göre servetin miktarı belli olur.Çöl görmek yalnizliga...
  2. Dolaşım sistemi

Dolaşım sistemi

Dolaşım sistemi İNDİR
  3. Kan dolaşımı – Lenf dolaşımı

Kan dolaşımı – Lenf dolaşımı

Kan dolaşımı – Lenf dolaşımı KAN DOLAŞIMI : Besin maddelerini ve oksijeni dokulara taşır. metabolizma sonucu oluşan artık madde ve CO2’i dokulardan uzaklaştırır. Hormonları taşır. İç dengeyi (Homeostasi) sağlar. Su ve tuz dengesini ayarlar. Vücut direncini sağlar. Sindirim ürünlerini taşır. Vücut sıvılarının PH’ını düzenler. Boşaltım ürünlerini taşır. Pıhtılaşmayı sağlayarak kan...
  4. DolaŞim Sİstemİ

DolaŞim Sİstemİ

DOLAŞIM SİSTEMİ Canlılık olayları için gerekli besinleri ve oksijeni hücreler kandan alır. Hücrelerde oluşan atık maddelerden karbon dioksidi hücreler kana verir. Karbon dioksit kan yolu ile akciğere gider. Hücrelerde karbon dioksitten başka zararlı maddelerde oluşur. Hücreler bu zararlı maddeleri de kana verir. Bu zararlı maddeler dışarı atılmak üzere kan yolu ile böbreklere gider. Dolaşım...
  5. biraz daha düz kalsan olmaz mı:)

biraz daha düz kalsan olmaz mı:)

saçlarım düz kalmıyor citos kıvır kıvır Canlarım benim saclarım biraz gür.. yokyha biraz deil bayagı yhani saclarım kabarıq.düzleştiriyorum ama 3 4 saat dayanıyo .4 tane düzleştirici deiştirdim ama hiçbiri işe yaramadı yhani hepsi 4 saat kadar dayandırabiliyo. sorun saclarımda. daha uzun süre düz kalabilmesi için yapabilecegim bir şey var mı? şimdiden fikirleniz için tşk. :)

Sayfayı Paylaş