gebe
  1. cakmakasi

cakmakasi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Biraz da kızlar savaşarak stres atsın :)

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında cakmakasi tarafından paylaşıldı.

Sinirimin çok bozuk olduğu zamanlarda stresimi atıcak bişiler araraken 3D Kızıl Ordu oyununu buldum. Grafikleri iyi olan bu oyunda savaşarak gerçekten bütün sinirimi çıkartıyorum. Sanırım erkeklerin bu tarz oyunları neden bu kadar çok oynadıklarını şimdi daha iyi anlıyorum. :dp8:

Biraz da kızlar savaşarak stres atsın :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Biraz da

Biraz da

Yavaş yavaş tükenip, uzatmaları oynadığım anlardayım. Yüzüme bakanlara acıyla tebessümü bir arada sunuyorum. Kaçmak istediğim sorular sarıyor etrafımı. Bulduğum ilk boşluktan atlıyorum. Sıralara, ağaçlara kazıdığım ismini koluma kazıyorum jiletlerle, yüreğimdeki acıdan eksik kalmasın diye. Zihnimde son konuşmamızı andıran bir ses, kulak zarımı patlatmaya meyilli. Yorgunum.. Biraz da ürkek.....
  2. 2010'da at kuyruğu saçlar çok moda!

2010'da at kuyruğu saçlar çok moda!

Bir davete giderken bile basit bir at kuyruğu ve güzel bi makyajla hoş görünebilirsiniz! İşte at kuyruğu modelleri... Çocukluğumuzdan bu yana vazgeçemediğimiz at kuyruğu modeli, bu sene altın yılını yaşayacak. İster günlük hayatta, ister çok özel bir davette saçlarınızı tepeden, enseden ya da yandan at kuyruğu şeklinde toplayarak hem modern hem çok sofistike görünebilirsiniz....
  3. Biraz da gülelim mii xD

Biraz da gülelim mii xD

Amerika'da bir ilkokulda öğretmen çocuklara evde ders alınabilecek bir hikaye yaratmalarını, ertesi gün sınıfta okuyacaklarını söylemiş. Ertesi gün çocuklar hikayelerini anlatmaya başlamış. İlk sırada küçük Suzi varmış. Başlamış anlatmaya: - Bizim çiftliğimiz var. Bir gün babamla yumurtaları topladık, bir sepete koyduk. Arabayla giderken bir tümsekten geçtik, sepet devrildi ve yumurtaların...
  4. stres atalım birazda

stres atalım birazda

melekler bazen çevremizdeki insanlarla konuşma çok zordur yargılamalar yorumlar nasılda yorar inasanı kimseyle konuşamaz hale geliriz bazen içimize atarız bi sıkıntımız olduğu zaman ama hiç tanımadığımız birileriyle konuşmak çok kolaydır çünkü yargılamaktan ziyade yardımcı olurlar bize gelin bizde bura yazalım yakınlarımıza anlatamadıklarımızı

Sayfayı Paylaş