gebe
  1. kadersiz kader

kadersiz kader Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

biraz daha düz kalsan olmaz mı:)

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında kadersiz kader tarafından paylaşıldı.

saçlarım düz kalmıyor citos kıvır kıvır Canlarım benim saclarım biraz gür..
    yokyha biraz deil bayagı yhani saclarım kabarıq.düzleştiriyorum ama 3 4 saat dayanıyo .4 tane düzleştirici deiştirdim ama hiçbiri işe yaramadı yhani hepsi 4 saat kadar dayandırabiliyo. sorun saclarımda.

daha uzun süre düz kalabilmesi için yapabilecegim bir şey var mı?

şimdiden fikirleniz için tşk. :)

2. yaqmurcuk

yaqmurcuk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saç spreyi sıkmayı denedin mi??

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Canim ayni dert bendede var :)

sende yine iyi dayaniyorlar :)

bende 10dk bile sürmüyor, ki en pahali ürünleri kullandigim göz önüne alinirsa cok morali bozucu bir durum... :)

Ama bunun sac ile bir alakasi yok, yani havadaki nem oranininda büyük bir payi var bu iste...

Heleki bu yaz aylarinda, insan terliyor. Sen bunu belki hissetmezsin ama , kafa tasi bile terlio :)

Buda ister istemez saclarin bozulmasina neden oluyor :)

Yani demem o'ki pek birsey yapamayiz cnm :)

Hava sicakliginin düsmesini beklicez artik :D:D

4. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Canım eğer saçının hep düz olmasını istiyorsan ,biraz paraya kıyıp bozulmayan kalıcı fönlerden çektirmeni tavsiye ederim.Nasıl diye sorarsan bir çeşit perma gibi ama düz ve bozulmuyor yinede karar senin.

5. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Benimde öleydii.halam bana saçlarımı ütü yapmamı söyledii:Dee bende yaptım:Dbozulmadııı..2 yıl boyunca hep ütü yapmıştım:Dama 7 senedir düzleştirici kullanıyorum:Dütü alıştırdı saçımı düz olmasını..ii birşey değil amaa düz olsun diee çok uğraştım..şimdi düzz kıvırcık olan halinide özlemedim değil:Dben şuan arzumun güzel bir saç düzleştiricisi var ince seramik kaplı onu kullanıyorum süper bişe sadece düzleştirmiyor kıvırcık yapıyorum bukleler yapıyorum:Dsüperr bişee tavsiye ediyorum 1 senedir kulalnıyorumm mükemmel bişe:)
    Ayrıca kuaföre gidip saçlarımın içinden aldırmıştır gür saçları inceltiyorlar bilgin olsun:D

6. qontes_18

qontes_18 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet tatlım arkadas haklı nem oranına baglı ben antalyaya gıdınce orda sacım duz kalmıyor nemden dolayı yanı hemen kıvır kıvır ama sana bırsey tavsıye edım sakın gıdıp kuafore sacını ıncelttırme eger yaptırırsanda bunu 1 kere yap devamını getırme sonrasında baya bı ıncelıyor yenı dogmus bebegın sacı gıbı hem ıkı tel oluyo hıc kabarmıyor ve sekıl almıyor ... yınede sen bılırsın tabıkı

7. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Valla tatlım benimde saçlarım kıvırcık ama memnunum şahsen en azından şekil duruyo:D

8. gönülll

gönülll Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ne güzel işte gür saçların var git hergün kuaföre fön çektir bundan güzel bişeymi var...ama illada ben gür saç sevmem diyosan seyrelmesi için sana iki üç kere boyatmanı tavsiye ederim.saç rahatlıyor ve fön çekmesi kolaylaşıyor

biraz daha düz kalsan olmaz mı:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şebnem Ferah - Daha İyi Olmaz Mıydı

Şebnem Ferah - Daha İyi Olmaz Mıydı

ben otuz yaşında hayatın ortasında küçücük şeylerle mutlu olmanın peşinde bazen bir şarkıda bazende sokaklarda hayat bulan genç bir kadınım sen erkektin bende kadın gittiğinde yarım kaldım sandığın sana çok bağlıydım ama bağımlı değildim ardında bıraktığın karmaşayı kökünden tamamen kazıdım biraz uzun sürdü ama adeta yenilendim bir kahve içseydik sarılarak ayrılsaydık daha iyi olmaz...
  2. uğur ışılak-kal biraz daha

uğur ışılak-kal biraz daha

uğur ışılak kal biraz daha Bu veda faslından belki cayarsın Gözümün içine dal biraz daha Yüreğimde derin ahı duyarsın Aşktan nasibini al biraz daha Kurtuluş yok aşkım alın yazındır ne söylersen söyle merhem nazındır Emrine amade gönlüm sazındır Mızrabın olayım çal biraz daha Gitme,gitme kal biraz daha Gitme,gitme imanın varsa Allah'a
  3. biraz daha fantastikleşelimmm.......

biraz daha fantastikleşelimmm.......

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş