gebe
  1. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83

Biraz Dua...

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında RefRa tarafından paylaşıldı.

Kızlar yaa Ramazan Ayında abim İstanbula bi iş için mülakata gitmişti sınavla kazanıp. Ziraat Bankasının sınavına girmişti. Mülakatı iyi geçti sonra bizim buraya müfettiş göndermişler onunla tekrar küçük bi görüşme yaptılar bi kaç evrak verdi ve şimdi sonucunu bekliyoruz. Eğer olursa istanbula gidicek Mali Tahlil Uzman Yardımcısı olarak. Sizden bu konuda dua bekliyorum kazansın diye. O kazanırsa hem biz biraz rahatlıcaz maddi açıdan hemde biraz olsun ben rahatlıcam. Bilirsiniz abileri sıkar dururlar. Benim abimde öyle beni aşırı derece sıkıyo çıkamıyorum dışarı hiç :( Bi de bu yönden rahatlamış olcam biraz olsun. Çünkü artık gerçekten çok daraldım. Lütfen dua eder misiniz kalbinizden geçtiği gibi şuan tek isteğim abimin işi olsun ve İstanbula gitsin. Evlensin çoluğu çocuğu olsun :) Şimdiden dua eden etmeyen herkesten Allah razı olsun. Allah tuttuğunuzu altın etsin :) Benimde dualarımı kabul etsin :) Tabi cümlemizin inş. :)

PaSikA, 19bjk03, nese355 ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    canım inşallah Rabbim hayırlısıyla abine bu işi nasip eder hem o hayatını yoluna sokar hem de sen :) Allaha emanet ol canım duam senin için :kiss:

RefRa bunu beğendi.
  3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Rabbim abinin yar ve yardımcı olsun ve inşALAh hayırlısı ile işi olur ve sende oda bütün sıkıntılarınızdan kurutulurrsunuz... Rabbi hayırlısını nasip etsin canım..

RefRa bunu beğendi.
  4. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43
    Hayırlısı olsun inşallah canım..

RefRa bunu beğendi.
  5. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0

çok güzel yazmissin... Insallah bütün Dualarin hayirlisinla olur...

RefRa bunu beğendi.
  6. cücük

cücük Forum Okuru

hakinda hayirlisi olani rabbim ona nasip etsin güzelim.

Allah c.c. islerininizin ras gitmesini ve hakinizda herseyin hayirlisini nasip etsin.

Amin

RefRa bunu beğendi.
  7. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Amin :) Hepinize çok teşekkür ediyorum kızlar. Bana yaptığınız tüm iyi dileklerin Rabbim size kat kat fazlasını versin :)

8. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Canım abinin işi hayırlısıyla olur inşallah sende sıkıntılarından biran önce kurtulursun...Allah gönlüne göre versin...

RefRa bunu beğendi.
Biraz Dua... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''dua''

''dua''

Size anlatacağım bu hikaye benim yaşamış olduğum bir olaydır... Bir sabah annemin bana seslenmesiyle uykumdan uyandım,elimi yüzümü yıkamak için banyoya gittim.Yüzümü yıkayıp aynaya baktıgım an feryadı bastım.bağrışlarımı duyan annem koşup yanıma gelmişti._Ne oldu kızım,niye bağırdın öyle .. _Anne bak..gözkapağımın üzerindeki nohut büyüklüğündeki bu şişlikte ne.. Annem gözümün üzerindeki...
  2. biraz ondan biraz bundan:=)

biraz ondan biraz bundan:=)

Yarım ondan yarım bundan trendi, özellikle pantolon ya da eteği yakaladı. İki farklı tasarımı sanki birarada giyiyor izlenimini veren modelleri gelecek sezon için çeşitli tasarımcıların hayal dünyasından izledik. Önümüzdeki kış için kafalarındaki tasarımları koleksiyona döken 3 tasarımcıda yarımşar trendi gözlendi. Vivienne Westwood, Comme des Garçons ve Maison Martin Margiela yarımşar...
  3. biraz mor biraz kan

biraz mor biraz kan

Dövdün kolumu kırdın Nasıl acıdı nasıl acıdı Bilemezsin Sövüldüm Bir ona baktım bir bana baktım Nasıl utandım sövsem görürdün sövemezdim Başımın ucunda 5 dikişli bir yara Acıyor sakın dokunma orama Elinde tuttuğun o sopa varya Cezamın infazıdır ama vurma Biraz mor biraz kan Dayağın ispat hali Eşşek sudan gelse bari Vurma dedim duymadın mı (nakarat)...
  4. Biraz günlük biraz abiye

Biraz günlük biraz abiye

günlük abiye modelleri günlük abiye elbiseler Kimisi günlük kimisi abiye olarak birkaç adet daha hamilelik elbiseler..

Sayfayı Paylaş