biraz kötüyüm

slm günaydınlar iyi haftalar handanca...nasılsın??? sen den ricam handanca bana bir aşk falı açar mısın??? şu an bir ilişkim var 1,5 aya yakın oldu arkadaşım ikizler burcu yükseleni akrep benim burcum akrep herşey yolun da giderken mutlaka bir sorun çıkıyor ortaya...bizim tanışmamıza vesile 2 insan var onlar da benim erkek arkadaşımın kuzenleri benim onlarla görüşmemi istemiyor oda geçmişte ki ilişkisin den kaynaklanan şeyler...güya geçmişte onlar ilişkisine çok karışmışlar kendince günah keçisi arıyor...bizde haftasonu buluşacaktık kuzenleri gelmiş beni alın ya falan yaptım beni neden sürekli onlar dan uzak tutmaya çalışıyorsun dedim böylesi iyi çorba olmaya gerek yok demiş mesaj da...c.tesi gecesi telefonda bu yüzden tartıştık...en son mesaj attım üzüldüğüm bir msj yazdım oda bana terbiyesiz diye bir mesa yazmış bende ona tamam ben terbiyesizim diye bir mesaj attım c.tesi gece den bu yana beni ne aradı ne sordu ne yapmaya çalışıyor???yada bu ilişkinin gidişatı nedir bana bir açılım yaparsan sana zahmet sevinirim...şimdiden teşekkür ederim...

Arkadaşlar bi süre açılımlara ara verdim. Anlayışlı olursanız sevinirim.
İş hayatım bu aralarda çok yoğun..

Geri