gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Biraz nostalji ve 70 lerin giyim modası

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

70 ler moda 70 lerin modası 70ler modası ler 70ler moda

Biraz nostalji ve 70 lerin giyim modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Biraz nostalji kağıt paralar

Biraz nostalji kağıt paralar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. 70'ler

70'ler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. 70'lerin saç bantı modası yeni moda oluyor

70'lerin saç bantı modası yeni moda oluyor

70ler modası 70 lerin saç modası son moda saç bantları 70 lerin kıyafetleri bantları moda Bu sezon 70′lerin hippi modası ile birlikte saç aksesuarlarıda gündeme geldi. Saç bantlarını en çok tercih edenler arasında Mishca Barton, Nicole Richie, Peaches Geldof, Lindsay Lohan ve Ashlee Simpson yer alıyor. Özellikle uzun elbiselerle kullanılan bu saç örgü bantlar trend görünmeniz için...
  4. 70'lerin Modası Geri Döndü

70'lerin Modası Geri Döndü

70'li yılların daha sakin bir döneminde lüks ve cool görünümün vazgeçilmez unsurlarından biri olan ihtişamlı amazonlar 2011-2012 Sonbahar/Kış sezonunda karşımıza çıkıyor. Toprak tonları hakimiyetindeki tasarımlar gizemli bir hava yaratırken, podyumlar adeta amazon ormanlarını andırıyor. Moda dünyasının önde gelen trendsetter'larından biri olan saç tasarımcısı Malcolm Edwards sezona...
  5. 70 ler modası geri geldi ispanyol paça

70 ler modası geri geldi ispanyol paça

70 ler modası geri geldi trend ispanyol paça jean hayatım moda 70 ler modası geri geldi eski türk filmlerinde gördüğümüz o ispanyol paça pantolonlar şimdi ise 2012 nin modası oldu.kim derdi o pantolonlar moda olacak .şahsen filmlerde gördüğüm giyimlere çok gülerdim.komik gelirdi bana.şimdi ise moda oldu. Düz ayakkabılar ile günlük olarak rahatlıkla kullanabileceğiniz ispanyol paça kot...

Sayfayı Paylaş