gebe
  1. nevbaharr

nevbaharr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

birazda erkekler için birşeyler yapalım o zaman

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında nevbaharr tarafından paylaşıldı.

[​IMG]) [​IMG]

2. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: birazda erkekler için birşeyler yapalım o zaman
    guzel diyosun yapmak lazimda kocama kazak ormeye kalksam omrumun sonuna yetisir heralde.....

birazda erkekler için birşeyler yapalım o zaman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekler hakkinda...biraz gülelim ya

Erkekler hakkinda...biraz gülelim ya

*Erkekler kadar kendini ciddiye alan ve abartan bir baska yaratik yoktur. Erkek, televizyonda maça konsantre olmasiyla takimina maç kazandiracagini düsünen tek canlidir. *Kulaginda küpe olan yeni nesil erkeklerle evlenmekte sakinca yoktur. En azindan acinin anlamini ve mücevherin degerini bildikleri kabul edilebilir. * Erkeklere is yaptirmak için isin içine "tehlike unsuru" katmak...
  2. Spor İçin Biraz Alışveriş

Spor İçin Biraz Alışveriş

Spora başladım 1hafta oldu. Biraz bişiler alim dedim kadın milleti işte herşey bahane alışverişe :D:D bide spor ayakkabı aldım ama resmini bulamadım evden hakikisini eklerim artık :D:D beyaz grili siyahlı bişi o da rahat spor yaparken iyi oluyor..
  3. Şık sofralar için şamdan yapalım

Şık sofralar için şamdan yapalım

Kadehten şamdan yapımı El yapımı şamdan modeli Şık sofralar mumsuz olmaz meleklerim. Lezzetli iftar menüsü ve şık bir sofra birbirini bütünler. Hazır şamdan kullanmak yerine değişiklik yapıp şarap kadehlerinden mumluk yapabilirsiniz. Kadehin içine koyacağınız çiçek hoş bir görünüm oluşturacaktır.
  4. Tığlarınız için Saklama Kabı Yapalım.....

Tığlarınız için Saklama Kabı Yapalım.....

Tığlar İçin Saklama Kabı Yapılışı Tığlar İçin Kap Nasıl Yapılır Hepimiz tığla bişeyler yapıyoruz bazen ince iplerden dantel bazende yünlerden örgüler yapıyoruz ama bi yerde bunlarıda saklamak lazım biliyosunuz çocuklar nerde tehlikeli bişi varsa ona yönelirler bu yüzden biz de tığlara bi kap biçelim ve ona koyalım örneğin;İşte sizlere bu tığlarınızla şişlerinizle yapacağınız tunus işi...

Sayfayı Paylaş