birazda müzikkkkk

özgül bizimde öyle oldu canı onun evindeydik pc denk geldi dans ettik falan bende unutmam o günü ve şarkıyı:)
titanım giderli şarkıalrda cok güzel

mehmet erdemın bır sarkısı herkes aynı hayatta cok sevıyorum ben arabex sevıyorum kızlar

soleyim ahmet kaya hadı bıze gıdelım yar

bıde yalan da olsa parcası daha bırsuru var lemman sam gönul :/ bıde funda arar tum parcaları en cok dınledıgım gozlerı aska gulen .....:D:D

Eşimin son günler de dilinden düşürmediği ve söylerken beni sarıp sarmaladığı İbrahim tatlıses'in parçası var hatta geçen özellikle benim için mikrofonla bulunduğumuz bir ortamda bu parçayı söyledi sağolsun aşkım kocam:)

Bu dünyada, senden gayri
Başka kimim var
Sana gelen, bana gelsin
Gadan ben alım
Bir Allahım, birde sensin
Beni yaşatan
Sana gelen, bana gelsin
Kadan ben alım

Bu kar boran, yaz'a döner
Acılar tükenir, biter
Sil gözünü ağlama, yeter
Sana gelen, bana gelsin
Kadan ben alım
Ağlama, ağlama, ağlama
Sus, ağlama

Senden gayri, gidecek
Bir yerim mi var
Ferman eyle, bu gönlüme
Kadan ben alım
Bir Allahım, bir de sensin
Başka kimim var
Sana gelen bana gelsin
Kadan ben alım

mehmet erdem herkes aynı hayatta sarkısı zaten sağolsun Titanımda profılıme yukledı gözlerimi açsamda sen cıksan karsıma .......bıde son gunlerde sezen aksu yol arkadaşımmm yanı pop slow

kızlar eşimle şarkımı söyleyeyim sizi özdemir erdoğan bana ellerini ver dinlemeni şarkı tavsiye ederim bizim dans müziğiimizdi ayrıca bu düğünümüzde .kızlar ben aşığım bu şarkıya ......

müzik dinlemeyi baya sevenlerdenim ruh halime göre genelde bazen dinlemem diyeceğim müzik tarzlarını bile dinlediğim olur.müzik dinlemekten büyük keyif alıyorum.hatta müzik dinlemeden yolculuk bile yapamayanlardanım :)

Geri