gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Birazda Sapphire lere Takılalım

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

2. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Birazda Sapphire lere Takılalım
    ya zuzu ablam yapmaya hasta olacam meraktan cok superler zaten kendimi bildim bileli tasli takilara hastayim

3. İsyanlı Sükut

İsyanlı Sükut Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kuyumcuya gidiyorum bu ablamın yaptıkları yeter ha:haha:

4. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

heheheee boşunamı uğraşıyorummm kuyumcu dükkanı açacamda...müşteriler hazır desenize....:hhh::haha::hhh:

Birazda Sapphire lere Takılalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Biraz nostalji ve 70 lerin giyim modası

Biraz nostalji ve 70 lerin giyim modası

70 ler moda 70 lerin modası 70ler modası ler 70ler moda
  2. Hotel Sapphire Restaurant - Bar

Hotel Sapphire Restaurant - Bar

sapphire bar sapphire restaurant istanbul restaurant 0212 520 56 86 Faks : 0212 520 10 09 Yer : Sirkeci Adres : İbnikemal Caddesi No:14 Sirkeci Ücret : TLTLTL Kredi Kartı : Butun Kartlar Gecerli Park : VAR Web : istanbul hotels, hotels istanbul, hotels in istanbul, Hotel Sapphire, istanbulhotels.net Sapphire Hotel bünyesindeki restaurant sunduğu Türk ve...
  3. Sapphire

Sapphire

- Tipi Club - Adresi Calikuşu Sok. 1 - Bölge 1. Levent - Şehir İstanbul - Telefon 0555 634 24 37 2005 yılında eğlence sektörüne giren ve iki sezon boyunca büyük bir çıkış yakalayan “SAPPHIRE” Kuruçeşme’de parlayan yıldızı,yükselen müşteri grafiğiyle yeni kışlık mekanını 25 Ekim Çarşamba akşamı Levent’te açtı. Müdavimlerine yeni yerinde hizmet vermeye devam edecek...
  4. Sapphire Bosphorus

Sapphire Bosphorus

(0212) 258 58 23 Yer: Kuruçeşme Adres: Muallim Naci Cad. No: 77 Kuruçeşme Ücret: TLTLTL Kredi Kartı: Amex Park: VAR...
  5. Burasıda benim nostalji köşem :) Buyrun melekler biraz nostaljik takılalım :)

Burasıda benim nostalji köşem :) Buyrun melekler biraz nostaljik takılalım :)

Baktım herkes kendine bi köşe kapmış bende almazsam olmaz, olabilimez...:D:D Bende bi nostalji köşesi yapiyim dedim... Hepinizi nostalji yapmaya bekliyorum melekler.... Ve konuyu bu ağız sulandıran 90lı yılların vazgeçilmeziyle açıyorum :) SULUGÖZ SAKIZ Kendisi top gibi yuvarlak bir sakız.Paketi yeşil ağırlıklı ve üzerinden kocaman Göz yaşartıcı yazan bir uyarı.Evet Bu sulugöz...

Sayfayı Paylaş