gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

Birazda Tebessüm Melekler

Konu, 'Komik Resimler' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Bu konu; komik resimler hakkında bilgi vermektedir.

Melekler bu hayvanlar hem çok şirin hemde çok şeker pozlar vermişler.Çok şirin ve birazda komik resimler sizler için komik resimler bölümümüzde.

Son düzenleme: 2 Kasım 2012
Birazda Tebessüm Melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. TebessÜm Sadakadir..

TebessÜm Sadakadir..

Ne kaybettirir ki bir tebessüm.Ya da zaman kaybına uğratır mı kişiyi?HAYIR hatta ASLA. Peki neden bazılarımız bozuk bir yüzle dolaşmakta bu kadar inatçı?Çünkü kaybetmeye alışkın tipler onlar.Gülmezler,güleryüz görmezler,kızarlar,kızdırırlar,severler aslında ama belli etmezler(ne zaman belli edeceklerse),sevilmezler vs...vs... Aslında bir bilseler tebessüm ettiklerinde neleri elde...
  2. Tebessüm

Tebessüm

Gülümsemek, Efendimiz Aleyhisselam'ın sünnetine uymaya delalet eder.Rüyada tebessüm, Sünnet-i Seniyeye uymaya isarettir
  3. İkinci melek cenazenin yanına indi. Biraz bekleyip arkadaşına dedi ki ???

İkinci melek cenazenin yanına indi. Biraz bekleyip arkadaşına dedi ki ???

Malik ibn Dinar Hazretleri [ö.131/748] anlatıyor: Basra’da küçük bir grubun bir cenazeyi taşıdığını gördüm. Cenazeyi uğurlayan başka kimse de yoktu. Neden cenazeye katılım olmadığını sordum. Dediler ki: - Bu adam büyük günahkâr, asi ve ömrünü boşa harcamış biriydi. Ben de cenazenin namazını kıldım ve kabrine indirdim. Sonra bir gölgeliğe çekildim. Uyuyakalmışım. Rüyamda iki meleğin...
  4. Tebessüm..

Tebessüm..

Küçücük bir gülümseme insan hayatında nekadar çok değişikler yaratıyor.Her zaman her daim hayata gülümseyelim.. TEBESSÜM.. Küçük kız, hüzünlü bir yabancıya gülümsedi.Bu gülümseme adamın kendisini daha iyi hissetmesine sebep oldu.Bu hava içinde yakın geçmişte kendisine yardım eden bir dosta teşekkür etmediğini hatırladı.Hemen bir not yazdı, yolladı. Arkadaşı bu teşekkürden o kadar...
  5. Burasıda benim nostalji köşem :) Buyrun melekler biraz nostaljik takılalım :)

Burasıda benim nostalji köşem :) Buyrun melekler biraz nostaljik takılalım :)

Baktım herkes kendine bi köşe kapmış bende almazsam olmaz, olabilimez...:D:D Bende bi nostalji köşesi yapiyim dedim... Hepinizi nostalji yapmaya bekliyorum melekler.... Ve konuyu bu ağız sulandıran 90lı yılların vazgeçilmeziyle açıyorum :) SULUGÖZ SAKIZ Kendisi top gibi yuvarlak bir sakız.Paketi yeşil ağırlıklı ve üzerinden kocaman Göz yaşartıcı yazan bir uyarı.Evet Bu sulugöz...

Sayfayı Paylaş