Birbirimiz icin dua edelim, dertlerine derman olalim....

smiley

Daimi Üye
Üye
Birbirimiz icin dua edelim, dertlerine derman olalim....
Meleklerim dertsiz bas yok ama bazen insanin öyle bir duaya ihtiyaci oluyorki, hemen chate giriyoruz mesela kizlar duaya ihtiyacim var benim icin dua edin diyoruz. Hemen chattekiler onun icin o an dua ediyorlar Allah razi olsun herkesten.
Artik bunun icin bir topik olsun istiyorum, sorunu derdi olan bizimle burda paylassin isteyende onun ici duada bulunsun günahsiz bir agizla dua edilmis olunsun.
Ne dersiniz, bir birimiz icin dua edelimmi?

dua%20(12)-237.jpg

Ben kendimden baslayim suan icin cok sükür bir sIkIntim yok rabbim hayirlisiyla saglikli bir sekilde bebimi kucagima almayi sonrada huzurlu yuvam olamsini diliyorum hergün rabbimden. Rabbim darda bunalimda olan kullarina yardim etsin. Amin

ah o dertler ne zamana bıtecek smıley ne zaman ...
tam yuregımden bır konu acmıssın ıns bızede dua ederler ıns rabbım kabul eder ve feraha kavusuruz allah büyük ondan baska caremiz yok

elıne saglık cok guzel bı topık acmıssın canım ...

Smimmmm negüzel bir topik....Ben hayırlı sağlıklı uzun ömürlü bir evlat diliyorum rabbimden....Birde eşimle dirliğim düzenim hiç bizaman bozulmasın...Allahım herkesin dualrını kabul etsin...önce sağlık versin...

ah o dertler ne zamana bıtecek smıley ne zaman ...
tam yuregımden bır konu acmıssın ıns bızede dua ederler ıns rabbım kabul eder ve feraha kavusuruz allah büyük ondan baska caremiz yok

elıne saglık cok guzel bı topık acmıssın canım ...

Rabbim insallah canim senin icinde bulundugun sIkIntilarini, karsilastigin musibetleri giderir. Sana Ahirettede dünyadaya mutlu bir hayat nasip eder canim arkadaim. Amin

Smimmmm negüzel bir topik....Ben hayırlı sağlıklı uzun ömürlü bir evlat diliyorum rabbimden....Birde eşimle dirliğim düzenim hiç bizaman bozulmasın...Allahım herkesin dualrını kabul etsin...önce sağlık versin...

Amin Eylülüm insallah rabbim dileklerini dualarini kabul eder. Rabbim insallah sana mutlu huzurlu saglikli bir yuva, ve hayirli bir evlat nasip eder en kisa zamanda canim benim. Amin

Rabbim insallah canim senin icinde bulundugun sIkIntilarini, karsilastigin musibetleri giderir. Sana Ahirettede dünyadaya mutlu bir hayat nasip eder canim arkadaim. Amin

allah razı olsun smıleyım darısı senın basına da
ha bıde hayırlı bır ev nasıp etsın ıns allah razı olsun smıı:D:D

Geri