gebe
  1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113

Birbirimiz icin dua edelim, dertlerine derman olalim....

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

Meleklerim dertsiz bas yok ama bazen insanin öyle bir duaya ihtiyaci oluyorki, hemen chate giriyoruz mesela kizlar duaya ihtiyacim var benim icin dua edin diyoruz. Hemen chattekiler onun icin o an dua ediyorlar Allah razi olsun herkesten. Artik bunun icin bir topik olsun istiyorum, sorunu derdi olan bizimle burda paylassin isteyende onun ici duada bulunsun günahsiz bir agizla dua edilmis olunsun. Ne dersiniz, bir birimiz icin dua edelimmi?

Ben kendimden baslayim suan icin cok sükür bir sIkIntim yok rabbim hayirlisiyla saglikli bir sekilde bebimi kucagima almayi sonrada huzurlu yuvam olamsini diliyorum hergün rabbimden. Rabbim darda bunalimda olan kullarina yardim etsin. Amin

DEVRAN ve Asena_Sule bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    "malesef şu dünyada sıkıntısı olmayan kimse yok hepimizin kendine göre sıkıntalatı var allah hepimizi yardımcısı olsun inşallah

smiley bunu beğendi.
  3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    amin canim insallah rabbim senin icinde bulundugun SIKIntililari da feraha erdiri huzur icinde yasarsin canim.
    Amin

4. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

ah o dertler ne zamana bıtecek smıley ne zaman ...
    tam yuregımden bır konu acmıssın ıns bızede dua ederler ıns rabbım kabul eder ve feraha kavusuruz allah büyük ondan baska caremiz yok

elıne saglık cok guzel bı topık acmıssın canım ...

smiley bunu beğendi.
  5. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    498
    Ödül Puanları:
    63
    Smimmmm negüzel bir topik....Ben hayırlı sağlıklı uzun ömürlü bir evlat diliyorum rabbimden....Birde eşimle dirliğim düzenim hiç bizaman bozulmasın...Allahım herkesin dualrını kabul etsin...önce sağlık versin...

smiley bunu beğendi.
  6. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    Rabbim insallah canim senin icinde bulundugun sIkIntilarini, karsilastigin musibetleri giderir. Sana Ahirettede dünyadaya mutlu bir hayat nasip eder canim arkadaim. Amin

7. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    Amin Eylülüm insallah rabbim dileklerini dualarini kabul eder. Rabbim insallah sana mutlu huzurlu saglikli bir yuva, ve hayirli bir evlat nasip eder en kisa zamanda canim benim. Amin

8. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

allah razı olsun smıleyım darısı senın basına da
    ha bıde hayırlı bır ev nasıp etsın ıns allah razı olsun smıı:D:D

smiley bunu beğendi.
  9. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    amiiiin cümlemizden ve amin cümlemize insallah :D

10. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    498
    Ödül Puanları:
    63
    Allah razı olsun kuzum benm seni ve meleğini rabbim korusun

smiley bunu beğendi.
  11. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    allah hepnizi yardımcısı olsun kızlar benle eşimin iddayı bırakıp sorumluluk sahib birisi olmasını istiyorum bide hayırlı bi evlat sahibi olmak istiyorum rabbim dualrımızı kabul etsin inşallah

smiley bunu beğendi.
  12. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    amin canim

13. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    amin asenam rabbim insallah hayirlisiyla gönlüne göre verir canim. Amin

Asena_Sule bunu beğendi.
  14. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    kizlar benim icinde dua edermisiniz, sizin agziniz günahsiz agiz benim icin..
    Artik huzurlu bir evlilik yasamak istiyorum esimin beni asaglamasindan kücümsemesinden vaz gecsin. Onun gözünde iyi bir es olmak istiyorum. Sürekli hatali birisiymisim gibi davranmasindan artik vaz gecsin. Sevgi saygi icinde yasamamiz icin dua edermisiniz benim icin?
    Simdiden Allah edendende etmeyende razi olsun

Birbirimiz icin dua edelim, dertlerine derman olalim.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emre Altuğ - Dertlere Derman Olsam

Emre Altuğ - Dertlere Derman Olsam

Yine de akşam oldu Hevesim ta içimde Bir de yağmur vuruyor Gökler sanki indi yere Atıp ipleri buluta bir salıncak kurabilsem Dolaşıp dünyayı sonra kuraklara inebilsem Toprağı koklayıp da, cebime güneşi doldursam Ah kendime çare yokken, dertlere derman olsam
  2. Hamişler ve diger üye arkadaşlarımız lütfen dua edelim bebek için

Hamişler ve diger üye arkadaşlarımız lütfen dua edelim bebek için

Slm arkadaşlar lütfen dualarınızı ben ve benim gibi arkadaşlarımızdan eksik etmeyin bizlere dua edinki rabbim dualarınızı dualarımızı tez zamanda kabul ve makbul eylesin lütfen arkadaşlar hem sevap kazanır ve hemde bizleri sevindirirsiniz şimdiden allah razı olsun unutmayın bir el acıp yürekten dua etmek yeter :baby::baby::baby:
  3. Dert Ortağım Benim :( Derdine derman olalım,anlat,rahatla...

Dert Ortağım Benim :( Derdine derman olalım,anlat,rahatla...

Eşi ve eşinin ailesiyle sorun yaşayanlar!!!Eşiyle ve eşinin ailesiyle ilgili sorun yaşayanlar (Kayınvalide, kayınbaba, elti, görümce vb.) burada paylaşımlarımızı yapabilir birbirirmize destek olabiliriz meleklerim...
  4. Hakkımızda Hayırlı Bir İş Vermesi İçin Allah'a Dua Edelim

Hakkımızda Hayırlı Bir İş Vermesi İçin Allah'a Dua Edelim

Hayırlı Bir İş İçin Dua Hayırlı Bir İş Bulmak İçin Okunacak Dua Sevgili melekler, her iş arayanın isteği hayırlı ve verimli bir işte çalışmak ve yükselmektir. Hayatımızın her döneminde ve her isteğimizde olduğu gibi iş ararken de Allah'tan hayırlısını isteriz. Şimdi sizlerle paylaşacağımız dua da Hayırlı Bir İş Bulmak İçin Okunacak Dua örneklerinden biri. İş bulmak için ve en...
  5. Her Derde Derman Olacak Dua

Her Derde Derman Olacak Dua

dertler ve sıkıntılar için dua, sıkıntılar için hangi dua okunmalı, dertler için okunacak dua Yer gök dua üzerine diyerek sizlere her derde derman olacak ve okunmasın da büyük faziletler olan dua bilgilerini paylaşıyoruz. Melekler Mekanı.Com olarak hakkınız da hayırlı olacak tüm dualarınızın kabulünü dileriz. ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİ MUHAMMED.Hazreti...

Sayfayı Paylaş