gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

birbirinden güzel aydınlatma modelleri sizin için gelsin meleklerim

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Aydınlatma modelleri 2012 Aydınlatma modası
    Geçen sene evimiz için aydınlatma modelleri araştırması yaparken bu modelleri hiç görmedim. O kadar güzeller ki. Özellikle beyaz melekli aydınatma modelini çok beğendim. Ayakkabılarla dizayn edilen tasarım aydınlatma modelinide beğendim.

birbirinden güzel aydınlatma modelleri sizin için gelsin meleklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Birbirinden güzel modelleriyle süper örgü çantalar sizler için

Birbirinden güzel modelleriyle süper örgü çantalar sizler için

Sizler için, beğenebileceğiniz harika örgü çanta modelleri seçtim arkadaşlar.Bir çanta delisi olarak ben bu modellerini çok beğendim.Eğer ''çantasız olmaz,giyimimi tamamlayan çantam'' diyenlerdenseniz bu modellere bir bakmanızı tavsiye ediyorum.Birini veya birkaçını beğenip örün,kendinize bir güzellik yapın :)...
  2. avize modelleri en güzelleri sizler için melekler

avize modelleri en güzelleri sizler için melekler

Süper fıstık gibi avize modellerini sizlere veriyorum kızlar bakın bakalım hoşunuza gidecek mi ?
  3. Birbirinden güzel gelin takı modelleri

Birbirinden güzel gelin takı modelleri

Gelin Hanımlara Takı Setleri altın set modelleri gelin takı setleri takı seti setleri atasay setler Gelin takıları diyince akla ilk gelen düğünde takılan altın, inci vs. takılardır.Bunlarda tabiki seçim yaparken okadar zorki. İnsan hangisini seçeceğini bilemiyor. Ben nişanda çok zor seçim verdim bence önceden karar verin ki içinize sinsin. Biraz da takılan takıların keseye de uygun olması...
  4. Meleklerimin beğenisi için birbirinden güzel sandalye modelleri

Meleklerimin beğenisi için birbirinden güzel sandalye modelleri

Dekoratif sandalyeler Yemek masası modelleri İkeada görmüştüm bu şeffaf sandalyeleri. Evimiz için mutfak masası ve sandalye modellerini araştırırken çok kolay beğenemedik. Ama bu masa ve sandalyeleri gerçekten çok beğendim. Benim favrim kırmızı olan sizinkisi hangisi? Buyrun meleklerim 2012 sandalye modelleri karşınızda;
  5. En Güzel Gelin Topuz Modelleri...Gelin Adayları Meleklerimiz için....

En Güzel Gelin Topuz Modelleri...Gelin Adayları Meleklerimiz için....

Gelin Topuz Modelleri En Güzel Gelin Topuz Modelleri Düğün ve nikah törenlerinin yoğunlaştığı dönemde, gelin adayları tatlı bir telaş yaşıyor. Makyaj renkleri, gelinlik modeli, ayakkabı seçimi gibi gelin saçı modeli de büyük önem taşıyor. Gelin topuz modelleri ise vazgeçilmezler arasında... İşte En Güzel Gelin Topuz Modelleri Yüksek Topuklar ekibi olarak düğün hazırlığında olan...

Sayfayı Paylaş