gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Birbirinden Güzel Gelin Takıları 2012

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

gelin takıları gelin takı modelleri 2012 gelin takıları

Bembeyaz gelinlikler içinde kuğu gibi süzülen gelinlerin bu güzelliklerinin tamamlayıcı unsuru kullandıkları takılardır melekler :) En güzel günlerinde zarif ve şık görünmek isteyen meleklerimize ve sayın misafirlerimize birbirinden şık gelin aksesuar örnekleri vermek istiyoruz. Küpelerden , tasmalara, taçlara kadar bu zarif takılar içinde pırıl pırıl parlayacaksınız :)

Birbirinden Güzel Gelin Takıları 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Birbirinden Güzel Takılar

Birbirinden Güzel Takılar

Çok güzel bir davet var sizde oraya gitmek için hazırlanıyorsunuz. Muhteşem bir elbise ve onu tamamlayan güzel bir topuklu ayakkabı fakat küçük bir detay gibi görünsede takılarınızın hiçbiri uymuyor.Ama burda o güzel kıyafetinizi tamamlayacağına inandığımız birbirinden güzel takılar var.
  2. Birbirinden güzel gelin takı modelleri

Birbirinden güzel gelin takı modelleri

Gelin Hanımlara Takı Setleri altın set modelleri gelin takı setleri takı seti setleri atasay setler Gelin takıları diyince akla ilk gelen düğünde takılan altın, inci vs. takılardır.Bunlarda tabiki seçim yaparken okadar zorki. İnsan hangisini seçeceğini bilemiyor. Ben nişanda çok zor seçim verdim bence önceden karar verin ki içinize sinsin. Biraz da takılan takıların keseye de uygun olması...
  3. Birbirinden Güzel Gelin Duvağı Modelleri 2012

Birbirinden Güzel Gelin Duvağı Modelleri 2012

gelin duvağı modelleri gelin duvakları gelin duvak ve saç modelleri Gelinliğe yakışan uzun duvaktır diyenler de var , kısa duvak daha hoş duruyor diyenler demelekler. Elbette ki zevkler tartışılmaz ama bence de duvak gelinliğin vazgeçilmez bir unsuru :) Tabi işi abartıp Lady Di'nin duvağı gibi metrelerce bir duvaktan bahsetmiyorum :D:D Ama şöyle hafiften yerde sürünen gelin duvakları çok...
  4. Birbirinden Şahane 2012 Gelin Çiçeği Seçenekleri

Birbirinden Şahane 2012 Gelin Çiçeği Seçenekleri

gelin buketi modelleri 2012 gelin çiçekleri gelin buketi modelleri 2012 Düğününüz 2012 yılındaysa kesinlikle sizlerle paylaşacağımız gelin buketlerine göz atmanız lazım melekler. Klasik beyaz çiçeklerin bir tarafa konulduğu bu buketlerle içiniz açılacak. Birbirinden renkli, capcanlı renklerde ki çiçeklerle hazırlanan renklerin uyumu, ne kadar zevkli tasarımcıların ellerinden çıktığının da...
  5. Birbirinden Güzel 2012 Bayan Örgü Yelek Modelleri

Birbirinden Güzel 2012 Bayan Örgü Yelek Modelleri

bayan örgü yelek modelleri yelek modelleri örgü yelek modelleri 2012 Kış aylarında da baharda da , hatta serin yaz akşamlarında dahi kullanabildiğiniz yelekler, 2012 yılında da özellikle el iş örgülerle daha bir gözalıcı melekler :) Birbirinden güzel motiflerle değer kazanan bu güzel yelekleri örmek için siz de vakit kaybetmeyin ve hemen hoşunuza giden renklerde yünlerden tedarik edin....

Sayfayı Paylaş