gebe
  1. lilo123

lilo123 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Birbirinden güzel gözükeceğiniz elbiseler mezuniyet

Konu, 'Moda Güncel' kısmında lilo123 tarafından paylaşıldı.

vallahi kızlar benden bu kadar başka modeller bulursam paylaşırım yorum yaparsanız sevinirim:tik::eller::eller::eller:

Birbirinden güzel gözükeceğiniz elbiseler mezuniyet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mezuniyet Elbiseleri

Mezuniyet Elbiseleri

mezuniyet elbiseleri mezunıyet elbıselerı mezunıyet elbıseleri Tatil dönemi yaklaşıyor bütün genç kızlarımız mezuniyet balolarında en güzel olmak için yarışacaklar...O gece en güzel siz olmak istiyorsanız bu elbiselere bakmalısınız:)
  2. Birbirinden güzel kırmızı elbiseler

Birbirinden güzel kırmızı elbiseler

Bayanların en sevdigi renk olan kırmızı ve birbirinden güzel kırmızı elbiseler
  3. Mezuniyet balolarının en güzel elbiseleri

Mezuniyet balolarının en güzel elbiseleri

en güzel elbiseler mezun elbiseleri mezun kıyafetleri Biliyorum okumak zor.Ama mezun olduktan sonra şöyle bir geriye baktığımızda ah ah dediğimiz oluyor ama demi:DBen şahsen mezuniyetimden birşey anlamadım.Ama mezun olduğumda mezuniyet balomuz olsaydı bu güzel elbiselerden birini kesinlikle giyirdim.Onca yılın acısını çıkartın bence kıyın paraya alın en güzelini en yakışanını.Bunlar da size...
  4. Birbirinden güzel Yazlik elbiseler ( MUTLAKA BAKIN )

Birbirinden güzel Yazlik elbiseler ( MUTLAKA BAKIN )

Yaz geldi, ve bununla birlikte civil civil elbiselerde geldi Meleklerim :) Birkactanesi sizin icin sectim. Eminim sizinde cok hosunuza gidecektir :)
  5. Birbirinden Güzel Mini Kokteyl Elbiseleri

Birbirinden Güzel Mini Kokteyl Elbiseleri

Meleklerim özel günlerimizde kıyafet seçerken çok kararsız kalıyoruz. Kıyafeti seçiyoruz altına ayakkabı uyduramıyoruz, ayakkabımız oluyor ona uygun kıyafet bulamıyoruz vs.. Size yıl sonu mezuniyet balolarında, kokteylerde giyebileceğiniz birbirinden şık abiyeleri sunuyorum. Belki karar vermenizde size yardımcı olur. ''Tamamdır benim giyeceğim elbise bu olsun.'' dediyseniz ne mutlu bana. :) :D...

Sayfayı Paylaş