gebe
  1. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0

Birbirinden güzel kışlık gelinlik modelleri 2012

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Editör tarafından paylaşıldı.

2012 yılının kış ayına özel olarak üretilen ve tasarımları ile can alıcı görünümlere sahip olan yeni kışlık gelinlik modelleri, tam da istediğiniz şıklığı ve zerafeti üzerinde bulunduruyor kızlar... Farklı renk ve modellerin yer aldığı 2012 kışlık gelinlik modelleri görünce, eminim çok ama çok beğeneceksiniz. [​IMG]

Birbirinden güzel kışlık gelinlik modelleri 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzel gelinlik modelleri 2012

En güzel gelinlik modelleri 2012

Kızlar önümüzdeki yıl evleneceğim bana lütfen 2012 nin en güzel gelinlik modellerinden örnekler sunar mısınız teşekkür ediyorum.
  2. Birbirinden Güzel Gelin Duvağı Modelleri 2012

Birbirinden Güzel Gelin Duvağı Modelleri 2012

gelin duvağı modelleri gelin duvakları gelin duvak ve saç modelleri Gelinliğe yakışan uzun duvaktır diyenler de var , kısa duvak daha hoş duruyor diyenler demelekler. Elbette ki zevkler tartışılmaz ama bence de duvak gelinliğin vazgeçilmez bir unsuru :) Tabi işi abartıp Lady Di'nin duvağı gibi metrelerce bir duvaktan bahsetmiyorum :D:D Ama şöyle hafiften yerde sürünen gelin duvakları çok...
  3. Birbirinden Zarif 2012 Straplez Gelinlik Modelleri

Birbirinden Zarif 2012 Straplez Gelinlik Modelleri

straplez gelinlik modelleri 2012 straplez gelinlikler straplez gelinlik modelleri kabarık Eskiden gelinlikler sadece beyaz renkte olurdu melekler :) Artık modacılar bu tabuyu yıktı ve defilelerinde siyah dahil olmak üzere her renkte gelinlik çalışıyorlar. Elbette ki beyaz gelinliğin rengidir ancak renkli olmasa da beyaz ve krem tonlarında gelinlikler de gayet şık ve göze hoş...
  4. Birbirinden Güzel 2012 Bayan Örgü Yelek Modelleri

Birbirinden Güzel 2012 Bayan Örgü Yelek Modelleri

bayan örgü yelek modelleri yelek modelleri örgü yelek modelleri 2012 Kış aylarında da baharda da , hatta serin yaz akşamlarında dahi kullanabildiğiniz yelekler, 2012 yılında da özellikle el iş örgülerle daha bir gözalıcı melekler :) Birbirinden güzel motiflerle değer kazanan bu güzel yelekleri örmek için siz de vakit kaybetmeyin ve hemen hoşunuza giden renklerde yünlerden tedarik edin....
  5. Birbirinden Güzel Motiflerle Desenli Peçete Modelleri 2012

Birbirinden Güzel Motiflerle Desenli Peçete Modelleri 2012

desenli kağıt peçete desenli kağıt peçeteler Sevgili melekler, eskiden ilkokul zamanlarımızda peçete koleksiyonu yapardık :) Herkes gittiği yerlerden birer peçete ister, değişik desenlerle dolu yığınla peçetemiz olurdu. O güzel peçeteler büyük bir özen ve ihtimamla saklar, kendi aramızda değiş tokuş yapardık. Şimdi sizlerle paylaşacağımız desenli kağıt peçeteler bana o günleri hatırlattı....

Sayfayı Paylaş