birbirinden güzel yazma kenarları | Melekler Mekanı FORUM - 25 Eylül 2016

birbirinden güzel yazma kenarları

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.177
    Ödül Puanları:
    113
    yazma kenarları yazma kenarı en güzel kenarı örnekleri örnekleri

Yazma kenarı modelleri çeyiz sandıklarının olduğu kadar her evin çekmecesin de mutlaka bulunması gereken örtülerdir. Yazma modellerinin kenarına yapılan el işi örnekleri arasın da tığ işi yazma kenarı, mekik oyası yazma kenarı, boncuklu ve pullu yazma kenarı gibi örnekleri sayabiliriz.
    Milli kültürümüzde de yer alan yazma modellerinin ucuna yapılan kenar modelleri genellikle yazmanın rengine göre seçilir. Uyumlu bir şekil de seçilen renk ile uygulanan yazma kenarı örnekleri yazma modeline görsel bir estetik dokunuş sağlıyor.

Etnik bir görüntü veren yazma modelleri ve yazma kenarı modellerini sizler için paylaşıyoruz.

En güzel yemeni örnekleri için tıklayınız
    boncuk-islemeli-yazma-kenari-oya-modelleri.jpg
    Cicekli-orgu-yazma-kenari.jpg f_oya11m_1c74686.jpg gelin-bohçası-için-iğne-oyalı-kırmızı-yazma-modeli.jpg igne-oyasi_1343555044159.jpg Kirmizi-yazma-kenari-oyasi.jpg Tig-oyasi-yazma-kenari.jpg Yazma-Kenari-Oya-Modelleri-2016-19.jpg yeni-igne-oyasi-yazma-kenari-modeli.jpg

Son düzenleme: 13 Ağustos 2016
  2. busra

busra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: birbirinden güzel yazma kenarları
    Emegİne SaĞlik Çok GÜzel

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.177
    Ödül Puanları:
    113
birbirinden güzel yazma kenarları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yazma Kenarı Oya Modelleri

En güzel yazma kenarı oya modelleri konumuzu incelemektesiniz. Hem çeyiz için hem kullanmak için tabi dilerseniz de hediye etmek için çok hoş modeller burada meleklerim. Özellikle nette o kadar çok model var ki hangilerini sizlere sunayım şaşırdım kaldım doğrusu. Hepsi rengarenk birbirinden hoş örnekler. İğne oyaları, mekik oyalar, tığ işleri, boncuklu, pullu süslemeli modeller hepsine hayran...
  2. en güzel yazma kenarları!

en güzel yazma kenarları en güzel yazmalar yazma örnekleri kenarı örnekleri yazmalar
  3. En güzel Yazma kenarı oya modelleri

Yazma kenarı oya modelleri yazma kenarı oya modelleri yazma kenarı oya modelleri 2010 2011
  4. Boncuklu Yazma Kenarı Örnekleri

yazma kenarı yazma kenarı örnekleri boncuklu örnekleri boncuklu modelleri oya modelleri 2011 Boncuklu çok şık yazma kenarı modelini yazma takmaktan hoşlanan ve çeyiz hazırlığında olan hamarat hanımlar için paylaşıyorum.Şimdiden herkese kolaylıklar dilerim:tik:
  5. Yazma Kenarı Oya Modelleri

Yazma Kenarı Oya Modelleri - Yazma Kenarı Oya Örnekleri arıyorum. Selam hanımlar eminim kızlarınızın ya da kendi çeyiz camekanlarınız da vardır yazma kenarı oyaları. Bende sizden o modellerden örnekler istiyorum lütfen bana yazma kenarı oya modelleri verin.

Sayfayı Paylaş