gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Birbirinden harika yelek modellerini görmek istermisiniz?

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

çeyizlik yelek örnekleri çeyizlik yelek yelekler modelleri çeyiz yelekleri

Birbirinden harika yelek modellerini görmek istermisiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örgüden tunik modellerini görmek istermisiniz?

Örgüden tunik modellerini görmek istermisiniz?

anlatımlı tunik modelleri tunik örmek istiyorum örgüden örmek
  2. Birbirinden şık çıtı pıtı bolero modellerini görmek istermisiniz?

Birbirinden şık çıtı pıtı bolero modellerini görmek istermisiniz?

Sonbahar ve kış ayların da oldukça kullanışlı olan örgü bolero modelleri sadece genç kız ve diğer bayanlar tarafından değil bebek ve kız çocuklar için de değişik bolero örnekleri ile beğeni topluyor. Sizler için oldukça değişik ve çıtı pıtı örgü bolero örneklerinden oluşan görselleri bu konumuz da paylaşıyoruz. Evet hanımlar birbirinden harika bolero modelleri burada seç beğen ör :) ister...
  3. Birbirinden harika yazlık büstiyer modelleri

Birbirinden harika yazlık büstiyer modelleri

Hanımlarr,artık kışın sonlarına geldik önümüz bahar ve ardı yaz.Artık yaza hazırlık yavaş yavaş başlasın diyerek sizler için seçtiğim büstiyer modellerini görmenizi istiyorum.Hepsi birbirinden şık modeller ve bahar ve yaz mevsimi için idealler.
  4. Birbirinden süper,harika gelinlik modelleri görmek istermiydiniz?

Birbirinden süper,harika gelinlik modelleri görmek istermiydiniz?

Evliliğe başkoymuş ve evlilik hazırlığında olan genç kızlarımıza bu gelinlik modelleriyle o en güzel güne hazırlanmaları aşamasında fikir vermek istedim.Bu gelinlik modelleri evlilik hazırlığında olan genç kızlarımız ve benim gibi evli olupta gelinlik modellerine bakmaktan kendini alıkoyamayan,gelinlik severler için :)

Sayfayı Paylaş