gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Birbirinden İğneleyici Delici Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

İğneli Sözler Kısa İğneli Mesajlar

Sevgili melekler, bu bölümümüzde en son sizlerle Albert Camus'dan Sözler paylaşmıştık. Yine bir misafirimizin isteği üzerine ki sanırız birini iğnelemek istiyor :D:D iğneliyici sözler konumuzu açmak istiyoruz :)

Kimseye Ait olmam herkeze Sahip Olurum!

İstanbullu Değiliz Altımızda Ferrari Olsun, Antalyalı Değiliz Kolumuzda Yabancı Manitamız Olsun, Bırakta Bizim Kafamız Güzel Olsun

Her Geçen Gün Biraz Daha Acıyor Canım, Her Geçen Gün Biraz Daha Kan Kaybediyor Hayellerim

Beni unutmayı kabulleneni ben hayatımdan silerim..

Oruçluyken ölen insan, Kıyamete Kadar Oruç Tutmuş Gibi Sevap Yazılır

Geri gelme Bana Canın Sağolsun Sevme Beni Belki yenisini Bulursun ben Başka Kalplerdeyim Buda Sana imza Olsun..

İnzivaya Çekilen Şu Deli Yüreğimin Hüzün Dolu Tetiğini Çoktan Çektim

Bilekler Kan içinde, Dişler Kenetli, Ayaklar Çıplak. ipek Halıya Benzeyen Bu Toprak Bu Cehennem Bu Cennet Bizim

Git Gidebildiğin kadar uzaklara Adım Kulaklarında Çınlıcak Beni Hiç Bir şekilde KaLbin Unutamıcak!

Yatalaklık Kadar Kötü Olan Bişe Varsa O da Sensin

Sevgiyi Çekinerek Yaşayacağıma Sevgiyi Dert Olarak çekerim öyle Yaşarım!

Gül Nedir Ki.? Solar Gider, Ateş Nedir Ki.? Söner Gider, Ama Sana Sevgim Sonsuzdur Ancak Mezarda Biter

Ben insanın güzelliğine değil hayatına öNem veririm..

Sen Benim Hayatımda Piyon'sun Kaybedersem 2 Paun'ım Gider,Ben Senin Hayatında Şah'ım Beni Kaybedersen Oyun Biter

Sen Başkası Olma Kendin Olki Seni Sana Sorsunlar.
    Bu Vatan'ın Ekmeğini Yediğimiz Gibi,Uğruna Kurşun Yemesinide Biliriz

Yirmi Yaşında istek, Otuz Yaşında Zeka, Kırk Yaşında Akıl Önemlidir

Parayı aydan uzak tutun gitmediği bitek orası kaldı

Silahla Yaşayan Silahla Ölür ,

Kopya Çekmek Aslında Bir Sanattır Ama Nedense öğretmenle Bu Sanattan Anlamıyor :)

Bir Sevda Eyleyeceğim Asla Beni Terketmeyen Bir Gün Sırtımdan Vurarak Bırakıp Beni Gitmeyen

Ben Seni Seven Budala Sen iSe Sevgime Layık Olmayan Bir ukalasın!

2 Şey Akıl Hafifliğini Gösterir. Söylenecek Yerde Susmak, Susacak Yerde Söylemek!

Tüm Güzel Umutlarım Suya Düştü Ama Boğulmadılar Sahil Güvenlikte 3 Sene Eğitim Aldılar :D

Bunu Yazan Sinus,Okuyana Kosinus

Not Verecek Hocadan Yalakalık Esirgenmez

Dereceye Girmek için Çok Çalıştı, Ama Hasta Oldu Derece Ona Girdi

Aşk Hissederek yaşa Sonunda Ağlama..

Dış Görünüşe Önem Vermem, Röntgen Filmi Çektirip Gelin

Aşk Acısı Çekeceime Hayatın Çilesini Çekerim Daha iyi.

Kızda Bir Fizik Var Abi! Onea'L Yanında Halt Etmiş

Herzaman Fizik Dersinde Fiziğini hayal Ediyorum fizik Dersini çok Seviyorum :=)

İnsanların Seni Ezmesine izin Verme; Ehliyet Al, Sen Onları Ez

Sen hayallerimin Altında Ezilcek kadar Ufaksın benim için..

Her Türlü iyi Niyet itina ile Suistimal Edilir

Fazla Kasma kendini Kramp girecek bir yerlerine.

Dünya Yuvarlak,Ozon Delik.Abi Ne Sapık Bir Gezegende Yaşıyoruz

Senin yanında Okadar Mutluyumki her eve Senden 1 Tane Lazım

Yazılıdan Sıfır Aldım Ama Önemli Olan Katılmaktı

Yüzmeyi Bilmiyorsan Balık taklidi yapmıyacaksın, Aynalı Sazan..

Üniversite Öğrencisinden Profosyonel Okey, Bilardo Dersleri Verilir

Kiraz Dudaklım Elma yanaklım Manavcımı Baban Senin Aşkım

Boks Spor'sa Savaş Olimpiyattır

Seni Düşünürken Kendimide Düşünüyorum Sonumuz Ne olucak Acaba..

Bedavaya Sadece Güneş Doğar

Senin Gibi Olmak Vardı Ama ALLAH ım Beni insan oLarak yarattı!

Yalnızlık benim Saltanatımdır, Acıların içinde Tek Kralım!

Asalet Boyda Değil Soydadır, incelik Belde Değil Dildedir, Doğruluk Sözde Değil Özdedir, Namus 2 Bacak Arasında Değil Yürektedir

Ne Sevdim Nede Sevildim Bu Dünyaya Tek Geldim tek Giderim..

Ruhunuzu Satmayın! Kiralayın Daha Ekonomik

Saçma Saçma Konuşma hepsini Topla Birden Konuş

Ölüm Korkusu Sürekli Değil Mezarda Biten Geçici Bir Duygu

Kıl Oldum Sana Ağdacıya Gitmem Lazım Bu Aralar.

Benim için Hayatta 8 önemli insan Vardır. Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

Ben Seni Sevmedimki Seni Bana Getiren hayatı Sevdim Bu hayatta Senden çok var Çokk

2. ZÜHRE YILDIZ

ZÜHRE YILDIZ Forum Okuru

KIYAFET HAKKINDA KOMİK İYNELEYİCİ SOZLERDE YAZİN :d LUTFEN

Birbirinden İğneleyici Delici Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. birbirinden güzel özlü sözler!

birbirinden güzel özlü sözler!

birbirinden güzel sözler kalp kırmakla ilgili atasözleri içinde onur geçen sözler kalp kırmakla ilgili özlü "Caresiz kaldiginizda bilin ki tek care yine kendinizsiniz...!" "Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz...!" "Ayakta olmek diz ustu yasamaktan daha cok onur vericidir...!" "Akilli olanlar...
  2. Birbirine muhalefet ata sözlerimiz...

Birbirine muhalefet ata sözlerimiz...

Birbirine muhalefet ata sözlerimiz... 'damlaya damlaya göl olur' / 'taşıma suyla değirmen dönmez' 'iyi insan lafın üstüne gelir' / 'iti an çomağı hazırla' 'bir elin nesi var iki elin sesi var' / 'nerde çokluk orda bokluk' 'fazla mal göz çıkarmaz' / 'azıcık aşım ağrısız başım' ' kervan yolda düzelir' / ' balık baştan kokar' 'söz gümüşse,sükut altındır' / 'sükut ikrardan gelir'...
  3. Kadınlar üzerine iğneleyici sözler

Kadınlar üzerine iğneleyici sözler

iğneleyici sözler kadınlar üzerine iğneleyici sözler erkekler üzerine facebook kadınlarla ilgili facebook "Tanrı yaprağın hafifliğini, ceylanın bakışını, güneş ışığının kıvancını, sisin gözyaşını aldı; rüzgarın kararsızlığını, tavşanın ürkekliğini buna ekledi. Onların üzerine kıymetli taşların sertliğini, balın tadını, kaplanın yırtıcılığını, ateşin yakıcılığını, kışın soğuğunu,...
  4. Birbirinden Küçük Güzel Sözler

Birbirinden Küçük Güzel Sözler

Küçük Sözler Kısa, Küçük Güzel Sözler, Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda bizden küçük sözler isteyen misafirlerimiz için birbireinden güzel küçük sözleri paylaşıma açıyoruz ve böylesine güzel sözler isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. Küçük Sevgiler büyük aşkları büyük aşklar ise destanları yazar.. Yarınımı bekliyorum seninle küçük sevgiler büyüttüm senin...
  5. Kadınlar İçin Söylenmiş İğneleyici Sözler

Kadınlar İçin Söylenmiş İğneleyici Sözler

Bu konu kadınlar üzerine söylenmiş iğneleyici sözlere yer vermektedir. Ünlü kişilerin kadınlar için söylemiş olduğu iğneleyici sözleri sizlerle paylaşıyorum. Bazıları sağolsun biz kadınları sözleri ile onure etsede bazıları hakkaten fazla iğneleyici gibi geldi bana hahaha "Tanrı yaprağın hafifliğini, ceylanın bakışını, güneş ışığının kıvancını, sisin gözyaşını aldı; rüzgarın...

Sayfayı Paylaş