Birbirinden Küçük Güzel Sözler

M

Misafir

Forum Okuru
Birbirinden Küçük Güzel Sözler
Küçük Sözler Kısa,
Küçük Güzel Sözler,

Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda bizden küçük sözler isteyen misafirlerimiz için birbireinden güzel küçük sözleri paylaşıma açıyoruz ve böylesine güzel sözler isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz.

sozler-31e.gif

Küçük Sevgiler büyük aşkları büyük aşklar ise destanları yazar..

Yarınımı bekliyorum seninle küçük sevgiler büyüttüm senin için kalbimde...

Damarlarımdaki Kan, Sözlerimdeki ilahsın! hayatımda tek! Yaşamaya Değersin bebeğim..

Seninle 1 Saat yetiyor Herşeyi unutmaya sadece güL bana ozaman seviyorum seni de bana! senin için yaşıyorum bu dünyada.

Sen Bir Güzelliğin En Zerafetli Gösterisi Sen Güzel Sözlerin En Anlamlısı Sen hayatımın Anlamı, Hayatımın Manası Olmuşsun bebeğim..

Ne yazılar ne sözler yetmez Seni Anlatmaya Küçük Hayallerim Bitmez yalnız Odamda Seviyorum Seni esir kalmışım kalbine sevmez beni senden başka kimse..

küçülen umutlarımın büyüyen yarınlarısın aşkım.

Hayat Bir işkence Seviyorum Seni Delice, Küçük kalbim Ellerinde hadi çek beni kendine..

Hayatımda Seveceğim tek İnsansın, hayatımda yarınlarımı vereceğim umutlarımsın..

Emin Olki Bu Kalp Bir Sende hayat Buldu Bir Sen Bu kalbi Durdurursun Bebeğim.

Yaşanan Tüm Büyük Küçük Mutluluklar Seninle Olsun Yaşadığım Sevinçlerin Adı Sen ol Aşkım.

Güzellikleri Seninle Acıları Dertlerimi giden gemilerde bıraktım ve yatım gemileri senin için geldim mutlu olmak için seni sevdim.

Seni Düşünürken gözlerim parlıyor seni hayal ederken kalbim kıpır kıpır atıyor seni seviyorum aşkım.

Hayata Karşı Asi Duygularımın Sahibisin Kalbimdeki Hayata isyan eden sesimsin bebeğim.

Gül Sadece benim için Hayat Sev Acımasız olan Hayata Karşı Sev! ben Seni ben Seni Severken Bütün Dertlerimi Attım hayatımın gerisine.

Umut dolu sözlerimsin küçük kalbimin tej sahibisin güzel sözlerimin rengisin seviyorum seni birtanemsin.

Aşk Kitabıma Yazılmış En güzel isimsin hayatımı Adadığım Birtanemsin..

Canımın Canı Küçük Kalbimin Atar Damarısın, Sen Benim Dünyamın Nefes Alışısın..

Benzer Diğer Konularımız !

Geri