gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Birbirinden şahane havlu kenarları

Konu, 'Havlu Kenari Örnekleri - Modelleri' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

iğne oyaları havlu kenarları havlu dantelleri şahane oyalar oyaları şahane kenarları
    Evlenecek olan meleklere veya bende hamaratım diyip hünerlerini gösterenlere şahane modeller...

2. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    İgne oyaları güzel sonuncusu annemin ceyizindekilere benziyor:D

3. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    keşke iğne oyası bilsem
    teşekkürler çok güzeller

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
Birbirinden şahane havlu kenarları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Havlu Kenarlari

Havlu Kenarlari

havlu kenarları
  2. pullu havlu,havlu kenarları vs..

pullu havlu,havlu kenarları vs..

pullu havlu kenarı pullu havlu kenarları yepyeni kenarları kenarlari düz kenarı örnekleri tüm modeller isteğe bağlı olarak renklerde yapılır isteğe bağlı bohça ve seccadelere uygulanıp nişan seti hazırlanır ulaşım bedeli alıcıya aittir şayet 40 tl ve üzeri alışlarda ben karşılarım ptt ile çok uygundur ulaşım. sepetli havlu 30 tl Bu havlu siparişle istediğiniz renklerde yapılır ama düz...
  3. Birbirinden şahane çocuk odaları

Birbirinden şahane çocuk odaları

ç ocuk odaları Küçük meleğiniz artık büyüdü ve ona ait bir oda gerekli.Çocuk odası düzenlemeniz lazım ve dekore ederken fikir alma ihtiyacı duyuyorsunuz.İşte ben bunu düşünerek, çocuk odası dekore ederken fikir edinmeniz açısından bu odaları sizlerle paylaşmak istedim arkadaşlar...
  4. Birbirinden şahane etek modelleri

Birbirinden şahane etek modelleri

Birbirinden güzel modelleriyle etekler, etek seven arkadaşlarım için burada.Renk ve modelleriye çok şıklar...
  5. Yeni havlu kenarı örnekleri

Yeni havlu kenarı örnekleri

Havlu modelleri lavabolarda ve banyolar da mutlaka bulunması gereken el ve yüz kurulanmasın da ihtayaç olan ürünlerdir. Özellikle havlu kenarına uygulanan işlemeler, dantel ve nakışlar çeyiz hazırlığın da bulunanların büyük beğenisini kazanarak çeyiz sandıklarının demirbaşı olarak yer alıyor. Sadece çeyiz için değil kendi banyonuz için de gerekli olan ve ağır misafirlerinize gururla çıkararak...

Sayfayı Paylaş