gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Birbirinden şık buketler

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Birbirinden şık buketler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. birbirinden şık abiyelerrr

birbirinden şık abiyelerrr

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Birbirinden Şık Saatler

Birbirinden Şık Saatler

Saat benim vazgeçilmezim diyorsanız bu modellere bi bakın derim...
  3. Birbirinden şirin şık cüzdanlar..

Birbirinden şirin şık cüzdanlar..

Bayanların vazgeçemediği aksesuarlardan biride cüzdanlarıdır:Dbide içleri para dolu olsa ohh deymeyin keyfimize:D alışagelmiş kalasik modeller artık yerini daha gösterişli ,şık,şirin cüddanlara bırakmış ben hepsine bayıldm bakalım sizlerin yorumları ne olacak işte modeller.....
  4. birbirinden şık abajurlar

birbirinden şık abajurlar

kızlarrr ben çook seviyorum abajurları ilerde mutlaka evimin her köşesinde olucaklar sizinle de paylaşmak istedim umarım beğenirsiniz :mery:
  5. Bebek çorabından şık buketler,güller :)

Bebek çorabından şık buketler,güller :)

Sevgili meleklerim bebeğiniz hızla büyür ve ona aldığınız birçok kıyafet artık miniğinize olmaz.Bunun başında ise çoraplar geliyor, bakın o çoraplarla neler yapılabiliyor? :bebeğim: hadi kolları sıvıyalım meleklerim çok basit bir yapımla şık güllerimiz olsun :)

Sayfayı Paylaş