gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

birbirinden şık ve iddialı abiye kıyafet modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Abiye modelleri, şık abiye modelleri, tesettür abiye modelleri her daim bayanların yoğun ilgisini çekerek özel gün ve gecelerin giyim stili olarak yer almıştır. Yaz aylarını yaşadığımız şu günler, özel günlerin de en çok kutlandığı bir sezonu yaşıyor. Kimi sünnet düğünleri yaparken, kimisi, nişan, kına, söz gibi merasimlerini kutluyorlar. Gerek sizin gerekse bir yakınınızın özel günün de giymek için abiye modelleri arıyorsanız sizler için en yeni abiye modelleri arasından seçtiğimiz örnekleri bu konumuz da paylaşıyoruz. 16YABL005213-117-5213-suzanna-abiye-3844-tek40-635971917447818143.JPG 2015-nisanlik-modelleri14.JPG 5041-77_ironi_fusya_elbise.JPG

Yaz sezonunun genç kız abiye modelleri arasın da en trend olanların mini abiye modellerinin olduğunu söyleyebiliriz. Straplez mini abiye modelleri, taşlı kısa abiyeler, siyah mini abiyeler ve bunun yanın da daha farklı tasarımlar yeni sezon koleksiyonların da sizleri bekliyor.

Pronovias-2017-pullu-abiye-elbise-modelleri.JPG yepyeni-Tesettür-Zümrüt-Yeşili-Elbise.JPG

Tesettür abiye modellerin de genellikle tül ve saten kumaşların yanısıra kumaş üstü muhteşem işlemeler ve taş detaylarını görebiliyoruz. Tesettür abiye modellerini farklı abiye türban tasarımları ile kombine edebilirsiniz.

b251f35f74_.JPG makethumb.JPG

Önü kısa arkası uzun abiyeler yeni sezon da tekrar bizlerle oluyor. Şifon kumaş seçenekleri ile yaz gecelerin de size hem hafiflik sağlarken hem de estetik bir şıklık yaşatacak olan şifon kumaş seçenekleri ile tasarlanan abiye modelleri yazlık abiye modellerinin trendleri arasın da yer alıyor.

Abiye ve Gece Elbiseleri Konumuzu Gördünüz mü?

Topuklu Ayakkabı Modelleri

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 8 Ağustos 2016
  2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: birbirinden şık ve iddialı abiye kıyafet modelleri
    bunalra bıttım..baska bısey demıyorum..ya kesın bunalrın arsındanbısey alıcam...paylasım ıcın saol

3. akyüz

akyüz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    abiye kıyafetler

merhaba abiye kıyafetlere bayıldım bunların ankarada satıldığı bi mağaza varmı acaba tşk ederim

4. Misafir bir meleegem

Misafir bir meleegem Forum Okuru

bunlar hangi devirden kalma acaba ya :d icler acisi bir durum goruyorum :d kisacasi gercekten berbatlar.degil modelini rengini bile begenmedim o derece. bu ne yaa :s:s:s

5. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler cnm emeğine sağlık....

6. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    hepside süper emeğinize sağlık tşk

birbirinden şık ve iddialı abiye kıyafet modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Spor Abiye Modelleri hepsi birbirinden şık ve güzel

Spor Abiye Modelleri hepsi birbirinden şık ve güzel

spor abiyeler spor abiye kıyafetler 2009 abiye modelleri modelleri 2009 yılına özel olarak naz moda evi tarafından hazırlanan ve oradaki resimlerden derlenen 2009 yılında bayanlar tarafından en fazla izlenmiş resimlerden oluşan modelleri sunuyoruz arkadaşlarım. Bu ürünlere dilerseniz nazmodaevi.com adresinden ulaşabilir ve satın alabilirsiniz. :) Of of of bu kırmızı...
  2. Birbirinden şık kırmızı abiye modelleri

Birbirinden şık kırmızı abiye modelleri

kırmızı abiyeler kırmızı abiye modelleri abiyeler abiye en şık kirmizi 2010
  3. Birbirinden şık modelleriyle abiye  ayakkabılar

Birbirinden şık modelleriyle abiye ayakkabılar

Birbirinden şık,birbirinden güzel abiye tarzı ayakkabı modelleri sizler için burada hanımlar, ve genç kızlarımız.Düğün ve özel davetler için ideal ayakkabı modelleri olan bu harika modelleri çok beğeneceksiniz.
  4. birbirinden şık abiye modelleri

birbirinden şık abiye modelleri

kızlar sade ve şık abiyeler umarım beğenirsiniz :deli:
  5. birbirinden şık abiye ayakkabı modelleri

birbirinden şık abiye ayakkabı modelleri

abiye ayakkabı ayakkabı modelleri ayakkabi modelleri en güzel topuklu abiye ayakkabı, ayakkabı modası, ayakkabı, tokpuklu, gece için, ilgili bilgiler burada Çok güzel abiye ayakkabılar.Ben hepsinide çok beğendim. Bunu çok sevmedim:D:D

Sayfayı Paylaş