gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Birbirinden şık yazlık kombinler sizlerle

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

yazlık kombinler Yaz aylarında şık ve rahat giyinmek için mağaza mağaza gezer dururuz.''En güzelini ben almalıyım kimse de olmayacak bir şey bulmalıyım'' diye dolaşır dururuz.Artık moda olan bir şey değil kimse de olmayan birşey için o mağazaları belki 50 kez gezeriz:D Yada birinde gördüğümüz birşeyin ''bende almalıyım bende de olmalı'' diyerek mutlaka 3'er 5'er alırız:D
    Aman biz kadınlar yokmuyuz:DSağımız solumuz belli olmuyor.Kimse de olmayan bir tek siz de olacak kombinler sizlere sunuyorum.Bakın kimseye göstermek yok sadece siz bakıcaksınız:D

[​IMG][​IMG]

Herkes kombinini seçsin.Kimselere göstermeyin.Bir tek siz de olsun:D

2. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] heahhh işte tuttum bunu:D

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
  4. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    paylşm için teşekkürler...

Birbirinden şık yazlık kombinler sizlerle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yazlık kısa elbise kombinleri

yazlık kısa elbise kombinleri

kısa elbiseler elbise kombinleri kisa elbiseler kisa elbise kısa kısa elbise tutkunları bu yaz bu elbiselerler havanıza hava katıcaksınız...
  2. Yazlık şort kombinleri

Yazlık şort kombinleri

yazlık şort şort kombinleri yazlık şortlar modelleri tatil kombinleri Yazın belki en rahat alt giyim şort olabilir.Ama şahsen ben giymem.Yani çok güzel modeller var ama şort giymedim giymem de.Benim gibi giyinmeyenler olabilir ,giymeyi çok sevenler de olabilir.Ama şu da bir gerçek ki gerçekten de çok güzel modeller var;bakarmısınız şunlara ne kadar da güzeller.Bunları görünce...
  3. Topuklu ayakkabı sevenlere, birbirinden şık yazlık ayakkabı modelleri

Topuklu ayakkabı sevenlere, birbirinden şık yazlık ayakkabı modelleri

14 yaş için topuklu ayakkabı 14 yaş topuklu ayakkabı modelleri modelleri 16 Topuklu ayakkabı giymeyi seven meleklerimize özel,birbirinden şık ve birbirinden güzel ayakkabı modellerini paylaşmak istiyorum.Her kadının elinin altında muhakkak bulunması gerektiğini düşünüyorum.Ayakkabılar kıyafete uygun tarzda seçildiği için özel davetlerde,düğünlerde bu tarz bir ayakkabının seçimi daha doğru...
  4. Birbiriyle uyumlu renk kombinleri

Birbiriyle uyumlu renk kombinleri

pudra rengi ile uyumlu renkler pudra rengiyle uyumlu renkler Pembe Tonlar 2010 ilkbahar-yaz modasının en popüler rengi pembe; pozitif duygular uyandırıyor ve genç görünümü sağlıyor. Kombinin herhangi bir parçasında pembe varsa; aşağıdaki renkleri kullanabilirsiniz. Beyaz Krem Kahverengi Siyah Bebe mavisi Gri Ten rengi Yeşil Tonlar Bulunduğumuz sezonun en trendi rengi yeşil; kendini...
  5. En Şık Yazlık Ceket Modelleri Siz Meleklerimiz İçin....

En Şık Yazlık Ceket Modelleri Siz Meleklerimiz İçin....

Yazlık Ceket Modelleri Şık Yazlık Ceket Modelleri Yazlık ceketler diyoruz ama serinlikler gelmeye başladı artık sonbahar geldi gelecek...Serin yaz akşamları diyebiliriz:) Bu serin havalarda şık ceketler sizi sımsıcak tutacak...Üstelik hemde çok şıklar...Her rengi her zevke uyan spor klasik tarzda ceketler burada....Pantolon eteklerinizle kombine edebileceğiniz yazlık ceket modelleri...

Sayfayı Paylaş