gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Birbirinden süper örgü çanta modelleri buradaaa

Konu, 'Örgü Çanta Modelleri' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Kız çocuklarına büyüklere küçüklere mini minnacıklara harika örgü çanta modellerini vereceğiz kızlar ama bununla ilgili bir kaç noktaya değinmeden geçemeyeceğim. Genelde örgü çantalar suni ürünlerin haricinde orijinal ve doğal yün ve ipliklerle işlendiği için bir kere her halukarda daha naturel duracaktır. Sizler pahallı paralar ile bir çok ürün satın alabilirsiniz ama hiç birisi örgü çanta modellerinin yerini tutamayacaktır. Yine galerimde Hello Kitty li bir model var kız çocuğunuz var ise onda nasıl duracağını düşünün isterseniz :) Sizler için araştırarak örgüden yapılmış herşeyi sitemizde sunmaya gayret gösteriyoruz. Bunun haricinde sizlere dikkatinizi çekebilecek olan bir kaç konu sunmak istiyorum. Bu konulara bakabilirsiniz.

Yine bu konuların haricinde konumuz olan örgü çanta modellerinin küçük resimlerini hemen aşağıdan sizlere sunuyorum. Dileyen kişiler resimlere tıklayarak galeri halinde büyük hallerini görebilirler oluşturduğum galerinin.

BÜYÜK RESİMLER İÇİN RESİMLERE TIKLAYINIZ !

Çiçek işlemeli örgü çanta modeli İki renkli çiçekli örgü çanta modeli Kız çocukları için harika çanta örneği Kenarı çiçek işlemeli örgü çanta modeli Hello Kittyli örgü çanta modeli Yeşil örgü çanta modeli el çantası Bohça şeklinde örgü çanta modeli Dantelli örgü çanta modeli süper Dantelli örgü çanta modeli süper En yeni Örgü çanta modelleri Desenli işlemeli örgü çanta modeli Örgü Çanta Modeli aksesuar olarak kullanılabilir Değişik örgü çanta modelleri Pembe el örgüsü çanta modeli Mavi renkte harika bir örgü çanta daha kızlar İki renkli örgü çanta modeli En dikkat çekici örgü çanta modeli bu Dantel işlemeli taşlı örgü çanta modeli Bu da en son eklediğim örgü çanta modeli BU AŞAĞIDAKİ KONULARDA DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR İNCELEYİN MELEKLER

Nako Örgü Şal Modelleri
    SadmiN tarafından
    Nako işi ile yapılmış harika örgü şal modelleri sizleri hem şık gösterecek hemde soğuk havalardan koruyacak kızlar.
    Örgü işi kız bebek battaniye modelleri
    SadmiN tarafından
    Özellikle kız bebekleri için çiçekli olarak oluşturulmuş ve işlenmiş harika bebek battaniyesi modellerini galeri olarak sizlere veriyorum.
    Bebek örgü Yelek modelleri
    SadmiN tarafından
    Bebekler için değişik kişiler tarafından yapılmış her rengi bulunan basit ama şık duran örgüden yapılmış bebek yelek modellerini bu görsel galeriden sizlerin beğenisine sunuyorum arkadaşlarım.
    Derya Baykal Bebek Patik Modelleri
    SadmiN tarafından
    Derya Baykal imzası taşıyan ve kapatılan KanalTürk'te kadın programı yapan sevgili Derya'nın misafirleri tarafından işlenmiş el işi göz nuru harika bebek patiği örneklerini bu galerimizden...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 18 Mart 2016
  2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Birbirinden süper örgü çanta modelleri buradaaa
    Valla süperler ne kadar hoş duruyorlar teşekkürler canım:)

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

süpeler bayıldım cnm

4. beyazmelek_melek

beyazmelek_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hepsi güzel, benim encok begen diklerim,
    yukardan 10 cu ve 11 ci
    emegine saglik

5. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi çok hoş ama bu başkaa..
    emeğine sağlık canım..

6. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

bazıları çok hoş

7. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hepsine bayıldım, ya bu site süper bir site, hatta sarı olanından yapmayı denicem:)

8. sevil-78

sevil-78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ben bunu beğendimmm

9. ayşezeynep

ayşezeynep Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu çantaları örmek istiyorum.en azından en kolay olanından.acaba nasıl öğrenicemmmmmmmmmm?yardım edin lütfen.

10. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Bunlar çok şeker:)

Birbirinden süper örgü çanta modelleri buradaaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. birbirinden güzel örgü modelleri

birbirinden güzel örgü modelleri

güzel örgü modelleri bebek etek modelleri etek örgü bebek etekleri
  2. süper yeni çanta modelleri

süper yeni çanta modelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Birbirinden güzel modelleriyle süper örgü çantalar sizler için

Birbirinden güzel modelleriyle süper örgü çantalar sizler için

Sizler için, beğenebileceğiniz harika örgü çanta modelleri seçtim arkadaşlar.Bir çanta delisi olarak ben bu modellerini çok beğendim.Eğer ''çantasız olmaz,giyimimi tamamlayan çantam'' diyenlerdenseniz bu modellere bir bakmanızı tavsiye ediyorum.Birini veya birkaçını beğenip örün,kendinize bir güzellik yapın :)...
  4. 2012 çanta modelleri süperler

2012 çanta modelleri süperler

2012 çanta modelleri, süper, en güzelleri, en güzeli, modası, trendleri ve dahası burada arkadaşlar Benim gibi çanta tutkunu olan Melek'lerimize ve 2012 yılının çanta modellerini merak eden misafirlerimize, önümüzde 2012 yılının en süper çanta modellerini sunuyorum arkadaşlar:A
  5. Süper Çanta Modelleri 2013

Süper Çanta Modelleri 2013

Bu konu; 2013 süper çanta modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kadınların bir ayakkabı tutkusu vardır bir de çanta tutkusu. Gardroplar çanta modelleriyle dolup taşsa, ayakkabılıklarda ayakkabıları koymaya yer kalmasa bile dışarı çıktığımızda gözümüz hep ayakkabı-çanta reyonlarındadır. Gerçekten de kıyafetin en tamamlayıcı unsurları olan ayakkabılar ve çantalar,...

Sayfayı Paylaş