gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Birbirinden Ünlü Markaların İndirim Haberleri

Konu, 'İndirim Haberleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ünlü markaların, indirim, haberleri, bilgileri hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar

Birbirinden ünlü markalar çoktan sezon indirimine girmiş bile melekler...Geçiyorum şimdi ünlü markaların indirim haberlerine

◦Mango’da sezon indirimi başladı. %60′a varan indirim mevcut.
    ◦Koton’da %50 indirim
    ◦İpekyol ve Twist’te de %50 indirim
    ◦Fabrika’da %50′ye varan indirim
    ◦Divarese’de %50′ye varan indirim
    ◦T-Box’ta %70′e varan indirim
    ◦Hotiç ve Derimod’da sezon indirimi
    ◦Matraş’ta %50′ye varan indirim
    ◦Elle’de %50 indirim
    ◦Batik’te sezon indirimi
    ◦Steve Madden’da %50 indirim
    ◦Yves Rocher ve Tbs kampanyaları
    ◦Benetton’da %30 indirim
    ◦La Senza’da seçili ürünlerde 1 alana 1 bedava

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Mango ve Fabrika... Harşka ya bu fiyata bu ürünleri almak :)

Birbirinden Ünlü Markaların İndirim Haberleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dünyaca ünlü markalardan moda haberleri

dünyaca ünlü markalardan moda haberleri

LC Waikiki’den Southblue ile Yaz Şıklığı LC Waikiki’nin southblue erkeğini bordo, mavi, beyaz, bej, pembe, yeşil, oranj, sarı, kırmızı, haki tonlarından oluşan çok zengin bir renk paleti bekliyor. Keten takımlardan chino ve denim pantolonlara, gömleklerden tişörtlere, anoraklara ve deniz şortlarına uzanan ürün yelpazesi ile Southblue’da, hem iş hem de sportif aktivitelere uygun seçenekler...
  2. Ünlü Markaların İndirim Mağazaları

Ünlü Markaların İndirim Mağazaları

mağaza indirimleri indirimdeki mağazalar 2011 marka mağazalar indirim indirimdeki markalar Ünlü markalardan sezonunda hoşunuza giden fakat fiyatı bütçenizi aşan ürünlerini outlet mağazalarında bulabilirsiniz kızlar... Şimdi size bazı ünlü markaların indirim mağazalarının adreslerini veriyorum...Haydi alışverişe :D:D Vakko Vakko'nun fabrikasının yanında yer alan outlet mağazasında seri...
  3. Birçok İndirim Haberi

Birçok İndirim Haberi

indirim En hoşuma giden Şeylerin başında geliyor alış veriş yapmak birde üstüne %60 , % 70 lere varan indirimler olunca dahada seviyorum . Dün yine Alış-verişteydim ve bir ton kıyafet aldım 10 parca alıyorsun 5 parça parası ödüyorsun ve 10 ' ar liradan.. Defacto acayıp indirim yapmış 1 alana 1 bedava..hamde erkek bayan reyonu hiç farketmiyor. Tüm yıla yayılan sözde indirim dönemlerini...
  4. A101 Marketleri'nden İndirim Haberleri

A101 Marketleri'nden İndirim Haberleri

a101 market a 101 indirimleri A101 indirimleri, A101 indirim haberleri, A101 market indirimleri, 2011 nisan indirimleri, nisan 2011 market indirim haberleri, yiyecek indirimleri Genel anlamda bir çok yerde hizmet veren A101 marketler zincirinin bir kaç indiriminden bahsetmek istiyorum; Bebek bezi, temizlik ürünleri, gıda ve içecek ürünlerine 28 nisan 2011 tarihinden itibaren A101...
  5. Markalarda İndirim

Markalarda İndirim

Arkadaşlar selamlar, Foruma yeniyim bu yüzden ilk paylaşımımı yapmak istedim; benimde çalıştığım Mecrea'da kırmızı etiketli ürünler var. Beğenebileceğinizi düşündüm, hala hepsi bitmeden bir paylaşım olsun istedim. 200'ün üzerinde mağaza var, hala duymadıysanız bence bir bakın derim; özellikle butik mağazaların ürünlerini satıyoruz. sevgiler sevtap

Sayfayı Paylaş