gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Birbirine Benzeyen Ünlüler :)

Konu, 'Çöplük' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. ecosum

ecosum Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    18
    vatan şaşmaza inanamadım yaa emrah zaten aynı oda hahaha

3. yagmurcukk

yagmurcukk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    gerçekten hepsi
    benziyo bülent ersoya gülmekten yıkıldım

4. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    emrah yok kısss küçük ibo o hahaha

Emos & Asel bunu beğendi.
  5. ecosum

ecosum Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    18
    aman herneyse ağzım açık kaldı walla hahaha

6. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    insan insana benzer diye boşuna sölememişler valla:D:D

Birbirine Benzeyen Ünlüler :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlüler kıyafet tarzlarını belirlerken birbirlerinden etkileniyorlar.

Ünlüler kıyafet tarzlarını belirlerken birbirlerinden etkileniyorlar.

kıyafet tarzları ünlülerin tarzları ünlülerin kıyafet modelleri Aynı kıyafetle kaç kişinin yakalandığına inanamayacaksınız! Ünlüler kıyafet tarzlarını belirlerken birbirlerinden etkileniyorlar. Bazen marka tutkuları yüzünden birbirinin benzeri oluyorlar bazen de moda onları tek tip görüntüye götürüyor. Aynı giysiyi de giymiş olsalar eminiz ki siz de bizim gibi her güzele ayrı yakışıyor...
  2. Yabancı ünlülere benzeyen ünlülerimiz

Yabancı ünlülere benzeyen ünlülerimiz

sanatcılara benzeyenler ünlülere benzeyenler tülin şahin kime benziyor meral kaplan kime benziyor tulin sahin ilk ünlümüz avustralyalı şarkıcı oyuncu holly valance ye benzeyen hepsi grubundan eren ben benzettim ama bilemiyorum tabi işte eren aşağıda gördüğünüzde holly ikinci ünlümüz ziynet sali ziynet sizce kime benziyor dersiniz tabiki jennifer lopeze hemde çok benziyor...
  3. Birbirinden Ünlü Markaların İndirim Haberleri

Birbirinden Ünlü Markaların İndirim Haberleri

ünlü markaların, indirim, haberleri, bilgileri hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Birbirinden ünlü markalar çoktan sezon indirimine girmiş bile melekler...Geçiyorum şimdi ünlü markaların indirim haberlerine ◦Mango’da sezon indirimi başladı. %60′a varan indirim mevcut. ◦Koton’da %50 indirim ◦İpekyol ve Twist’te de %50 indirim ◦Fabrika’da %50′ye varan indirim ◦Divarese’de %50′ye varan...
  4. Kıvanç Tatlıtuğ'a Benzeyen Ünlüler!

Kıvanç Tatlıtuğ'a Benzeyen Ünlüler!

kıvanç tatlıtuğ, benzeyen ünlüler, kıvançın ikizleri, kimler, resimleri, benzerlikleri, ile ilgili bilgiler burada melekler İnsanoğlu çift yaratılmıştır diye boşuna söylenmemiş melekler! Kimbilir her birimizin benzerleri nerelerde yaşıyor :hıms: Onu bulamayız ama ünlülerin benzerlerine rahatça ulaşabiliyoruz. Mesela Kıvanç Tatlıtuğ! Genç kızların gözbebeği yakışıklı oyuncu Kıvanç...
  5. Birbirinin Kopyası Ünlüler Çok Şaşıracaksınız!

Birbirinin Kopyası Ünlüler Çok Şaşıracaksınız!

Bu sayfa; Birbirinin Kopyası Ünlüler Çok Şaşıracaksınız konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, boşuna dememişler insanoğlu çift yaratılmıştır diye. Gerek yerli ünlülerden gerek yabancı ünlülerden birbirine çok benzeyen isimler bulunuyor. Tabi magazin basını da bunları kaçırmamış ve benzer ünlüleri yanyana karelerde paylaşmış. Siz de gördüğünüzde gözlerinize...

Sayfayı Paylaş