gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Birbirine Girmek Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar size bir deyimin anlamını sormak için yazıyorum çünkü ben bu deyimin manasını bulamadım acaba Birbirine Girmek Deyiminin Anlamı nedir?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Birbirine Girmek Deyiminin Açıklaması
    Birbirine Girmek Ne Demek

Aralarında çıkan anlaşmazlık kavgaya dönüşmek, çarpışmak, saldırmak. Bir kaza sonucu araçların birbirine çarpması.

3. olmazolmaz

olmazolmaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    anlaşamama sonucu, 2 yada daha fazla kişinin sözle münakaşa etmesidir.

Birbirine Girmek Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aslanın Ağzına Girmek Deyiminin Anlamı

Aslanın Ağzına Girmek Deyiminin Anlamı

günlük hayatta kullandığımız bir çok atasözü vardır. Bunlardan biride Aslanın Ağzına Girmek deyimidir. Az önce merak ettim acaba Aslanın Ağzına Girmek Deyiminin Anlamı ne demek, bilen varsa merakımı gidersin lütfenn:)
  2. Bir Pula Satmak Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı

Bir Pula Satmak Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı

Merhaba kızlar size bir deyimin anlamını soracaktım acaba aranızda Bir Pula Satmak Deyiminin Anlamını bilen var mı varsa bana yazsın merak ettim bu deyimin açıklamasını
  3. Bir Yaşına Daha Girmek Deyiminin Anlamı nedir?

Bir Yaşına Daha Girmek Deyiminin Anlamı nedir?

Selam millet size son günlerde sık sık duyduğum bir deyimin anlamını sormak istiyorum acaba Bir Yaşına Daha Girmek Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı aranızda?
  4. Bit Yeniği Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı

Bit Yeniği Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı

Selam kızlar size yine bir deyimin anlamını sormak istiyorum bu deyimi bende ara ara kullanırım ama oğlum merak etti sordu inanın o an anladığım ki bende tam olarak anlamını bilmiyorum ve ona açıklayamadım tabi :) Acaba aranızda Bit Yeniği Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı?

Sayfayı Paylaş