gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Birce Akalay (Havva) ve Murat Ünalmış (Yusuf) 19 Mayıs'da evleniyor

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

birce akalay evlendi murat ünalmış birce akalay sevgilisi murat ünalmış evlendi Yer Gök Aşk dizisinde de iki sevgiliyi oynayan Birce Akalay (Havva) ve Murat Ünalmış (Yusuf) gerçekte de sevgili ve 19 Mayıs'da evleniyorlarmış...

Çift, Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda yani 19 Mayıs’ta dizi çekimlerinin yapıldığı Kapadokya’da bir kır düğünüyle yaşamlarını birleştirmeyi planlıyor. Dizi öncesi dansçı bir genç kızla birlikte olan Ünalmış çekimler için Kapadokya’ya gittiğinde, 2004 Türkiye 3. Güzeli olan Birce Akalay’a âşık olmuştu. Ünalmış hemen ilişkisini noktalayıp Akalay’la birlikte olmaya başladı ve çift kısa süre sonra da evlilik kararı aldı. Set dışında sürekli el ele göz göze olan çiftin ilişkilerine ailelerinin de büyük destek verdiği belirtildi. Ünalmış’ın ailesinin Akalay’ı kızları gibi sevdiği konuşuluyor. Çiftin yaşadığı birlikteliğin, aşk sahnelerini çekerken yönetmenin de işini kolaylaştırdığı belirtiliyor.

2. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    ben birbirlerine cok yakstiriyorum

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

süper bir dizi süper oyuncular ve muhteşem ikili..ALLAH SEVGİLERİNİ VE MUTLULUKLARINI ÖMÜR BOYU DAİM ETSİN.

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

onları çok seviyorum birbirlerine çok yakışıyorlar dilerim bir ömür boyu mutluluklar

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ya kardeşim ne psikopat monoton bir dizi bu yav. konu monu yok sadece yusufla nasıl evlenirim, yusufu nasıl alt ederim, yok nasıl yusufun mutluluğu benim yolumdan geçer vs.vs. Psikopat havva. Bu pazartesi günleri artık akşamları işkenceye döndü evde. Hanım seyrediyor diye mecburen katlanıyorum, gerçi çalışıyorum da sadece seslerini duyuyorum. Bitse de kurtulsak şundan. Zaten müziği de iğrenç,

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben birce akalayı çok seviyorum ama badeyi hiç sevmiyorum gıcık kapıyorum onun yüzünden havvayla yusuf ayrıldı inşallah bade ölür bebeğin memetten olduğu ortaya çıkar.yusufla bade ayrılır havvayla birlikte olurlar o hamiyyette çatır çatır çatlar.inşallah bir ömür boyu mutlu olurlar dizidede gerçek hayattada mutlu olmalarını temenni ederim.İYİ GÜNLER...:D :D

Birce Akalay (Havva) ve Murat Ünalmış (Yusuf) 19 Mayıs'da evleniyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rojin ve Murat Ünalmış Akşam Keyfi'ndeler

Rojin ve Murat Ünalmış Akşam Keyfi'ndeler

murat ünalmış sevgilisi murat ünalmış sevgilisi kim ünalmis kürt ve ünalmis sesi ile geceye renk katan şarkıcı Rojin ile oyuncu Murat Ünalmış birarya gelirse neler olur bakalım....... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU.. ‘Irkçılık son bulsun!’ Akşam keyfi’ne konuk olan ünlü Murat Ünalmış, ırkçılık konusunda çarpıcı açıklamalarda bulundu.. Ülkede...
  2. murat  ünalmışla  birce akalay ayrılık  heberi dogru mu

murat ünalmışla birce akalay ayrılık heberi dogru mu

birce akalay murat ünalmış ayrıldı birce akalay ve murat ünalmış ayrıldı mı ve mı facebook offffff ya ayrılmış olmasınlar çok üzülürüm ben onları cok seviyorummmmmm......
  3. A101 de 19 Mayıs'ta...

A101 de 19 Mayıs'ta...

A101, 19 mayıs, indirimler, fırsatlar, kampanyalar, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, 19 mayıs perşembe gününden itibaren A101 marketlerinde ki fırsatlar aşağıda ki gibidir...
  4. Birce Akalay-Murat Ünalmış Düğününden Fotoğraflar...

Birce Akalay-Murat Ünalmış Düğününden Fotoğraflar...

birce akalay murat ünalmış düğün fotoğrafları murat ünalmış birce akalay düğün fotoğrafları birce akalay, murat ünalmış, düğünü, resimleri, fotoğrafları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevilen dizi ''Yer Gök Aşk''ın başrıo oyuncuları Birce Akalay ve Murat Ünalmış evlendiler melekler ,Allah mesut etsin diyoruz :) İki ünlü oyuncu aşklarının başladığı Ürgüp'te güneş batarken film...
  5. Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç Evleniyorlar!

Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç Evleniyorlar!

merve boluğur, murat dalkılıç, merve boluğur haberleri Sevgili melekler, ünlüler dünyasından iki isim daha evlilik kararı aldı. Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç evleniyorlar. 1 yıldır aşk yaşayan çift Bodrum'da tatil yaparken evlilik kararı aldılar. Konu hakkında konuşan yakışıklı şarkıcı Murat Dalkılıç, "Merve'nin hayatımdan gitmesini istemiyorum. Erken çocuk sahibi olup aile kurmaya...

Sayfayı Paylaş