gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Birce Akalay Sarp Levendoğlu Evlendiler mi?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

birce akalay haberleri, sarp levendoğlu haberleri, birce akalay sarp levendoğlu

Sevgili melekler, birlikte rol aldıkları Küçük Ağa dizisiyle birlikte gerçek hayatta aşk yaşamaya başlayan Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu'nun evlendikleri iddia edildi. Aşkları 3 hafta önce başlayan Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu, facebook sayfalarındaki ilişki durumlarını ‘evli’ olarak değiştirdi. İŞte haberin detayları...

birce-sarp.jpg

‘Küçük Ağa’ dizisinde boşanmış bir çifti canlandıran Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu gerçek hayatta ise büyük bir aşk yaşıyor.

3 haftadır birlikte olan çiftin facebook hesaplarına ilişki durumuna ‘evli’ notunu düşmesi kafaları karıştırdı. Birce Akalay, takipçilerinin ‘Gerçekten evlendiniz mi?’ sorusuna ‘Hayat sadece kağıt üzerindeki evliliği kucaklamaz. Evli hisseden, yaşayan güzel kalpleri ruhları da kucaklar, sever, sarmalar, korur. Sevgi her daim yürekte olsun yeter. Hepinizi çok öpüyorum” diye yanıt verdi.

karakuzu bunu beğendi.
Birce Akalay Sarp Levendoğlu Evlendiler mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sarp levendoğlu

Sarp levendoğlu

sarp levendoğlu sarp levendoğlu resmi web sitesi
  2. Sarp Levendoğlu resimleri

Sarp Levendoğlu resimleri

sarp leventoğlu resimleri sarp levendoğlu resimleri leventoğlu levendoğlunun levendoğlu fotoğrafları kendisi Mustafa Altıoklar'ın yeğeni oluyor.ama kısa zamanda kendisini ekran karşısındaki izleyiciye kanıtladı bana göre .ben dahil:Dbirçok hayranı var bu müthiş yakışıklının:D:D:D
  3. Acaba Sarp Levendoğlu Kimdir

Acaba Sarp Levendoğlu Kimdir

Selam millet size bir sorum olacak hep ünlülerin biyografi bilgilerini paylaşıyorsunuz ya bir tane de benim için paylaşın istedim ve Sarp Levendoğlu Kimdir diye merak ediyordum bu yüzden Sarp Levendoğlu biyografisini istiyorum:)
  4. Sarp Levendoğlu Fena Yakalandı !

Sarp Levendoğlu Fena Yakalandı !

Bu konu; sarp levendoğlu fena yakalandı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, boşuna dmeiyorlar şişede durduğu gibi durmuyor diye. Genç, yaşlı, ünlü, ünsüz herkesi yoldan çıkarabilen alkol bir ünlüyü daha perişan etti. Başarılı oyuncu Sarp Levendoğlu 'nun gece eğlencesi tatsız bitti. Sevgilisi Begüm Birgören’le başladığı eğlenceye tek başına devam eden oyuncu, aldığı...
  5. Birce Akalay Sarp Leventoğlu Çiftinin Düğününden İlginç Detaylar!

Birce Akalay Sarp Leventoğlu Çiftinin Düğününden İlginç Detaylar!

birce akalay haberleri, sarp leventoğlu haberleri, birce akalay sarp leventoğlu Üç yıl önce Yer Gök Aşk dizisinin setinde tanıştığı Murat Ünalmış’la evlenip 1,5 yıl sonra boşanan Birce Akalay, ikinci kez rol arkadaşıyla nikah masasına oturdu. Birce Akalay-Sarp Leventoğlu çifti evlendi.. Akalay, önceki akşam Suada’da Küçük Ağa dizisinde başrolü paylaştığı Sarp Levendoğlu’yla yaşamını...

Sayfayı Paylaş