gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Birçok projede birlikte yer almıştı

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] BİR İÇECEK FİRMASI TARAFINDAN AYSUN KAYACI'NIN YERİNE REKLAMLARDA OYNATILAN GAZANFER ÖZCAN VE HÜMEYRA ROL ALDI

atv'nin sevilen dizisi 'Avrupa Yakası'yla bir kez daha gönüllerde taht kuran Gazanfer Özcan ile Hümeyra, Pepsi'nin yeni reklamında rol aldı. İki usta sanatçının, firmanın reklamlarında boy göstermek için 150 bin dolar aldığı söyleniyor. İkili, daha önce de birçok projede birlikte yer almıştı.

Birçok projede birlikte yer almıştı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. projeler:)

projeler:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Birlikte....

Birlikte....

Ekledigim siir 3 - 4 yüzyildan kalma bir siir. 19 yüzyilda ingiliz arkeologlar tarafinda bir mezar tasinin üzerinde kazilmis halde bulunmustur.... Birlikte geçen günleri özlüyorum Hele sabah çıkıp gidişimizi Seninle dağlara çıkar dolaşırdık Birlikte söylerdik şarkılarımız Ben o dağların ruhundan öğrenmiştim Ta yürekten candan söylemeyi Hem dağlarda hem kırlarda hem sahralarda Ey...
  3. Proje nedir

Proje nedir

proje nedir, ne demek, nasıl hazırlanır, nasıl hazırlanmalı gibi merak ettiğiniz tüm soruların yanıtı burada arkadaşlar. Aslında proje hayatın kendisidir bence... Günlük hayatımız da yaptığımız plan projeler, yaşam tarzımızı ve günümüzü yönlendirir değil mi Melek'lerim? :) Sevgili Melek'ler, birde projenin bilimsel açıklamasını öğrenelim:) Proje Nasıl Hazırlanmalı ? Proje bilimsel bir...
  4. Aras Bulut İynemli Uluslararası Projede Yer Alacak

Aras Bulut İynemli Uluslararası Projede Yer Alacak

aras bulut iynemli aras bulut iynemli haberleri Sevgili melekler, Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin Mete'si Aras Bulut İynemli bir Azerbeycan-Türkiye ortak yapımı film projesinde rol alacak. Mahmut ve Meryem adlı sinema filmi için teklif alan Aras Bulut İynemli haberleri, haberin detayları şöyle... :) KANAL D’nin sevilen dizisi “Öyle Bir Geçer Zaman ki”de Mete karakterini canlandıran...
  5. Proje

Proje

Ben bardagın altından kurabiye çıkmasını istiyorum ama nasıl yapıcam?

Sayfayı Paylaş