gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Birde Cana Can Katan O Sevdan Olmasa

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Birde Cana Can Katan O Sevdan Olmasa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cana can katan erzincan

cana can katan erzincan

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sibel Can - Bir Sıkımlık Canım Vardı

Sibel Can - Bir Sıkımlık Canım Vardı

Aldanmışım gözlerine Yalan yanlış sözlerine Duygularım darmadağın Anladım ki iflah olmaz senin aşkın Anladım ki yanlış limana demir attım Bir sıkımlık canım vardı canım vardı Bak aşkından içim yandı içim yandı Bir sıkımlık canım vardı canım vardı Aşkından feleğim şaştı
  3. **canımın canı**

**canımın canı**

YÜREĞİNİN ACISI BATTI CANIMIN CANI YANDI VE SEN YİNE YOKTUN YİNE YOKTUN 7 KAT EL GİBİ SOĞUKTUN… HEYY DOST BANA GAREZİN Mİ?VAR NEDEN GÖRMEZSİN NEDEN SİLMEZSİN GÖZÜM YAŞINI NEDEN SAKLARSIN SEVİYORUM SENİ DEYİP NEYSELERİNİ BİLMEZDEN GELİP GEÇMELERİN VURSA DA BENİ SÖYLE GAREZİN Mİ? VARR YOKSA SİTEMİN Mİ?????… BAKIYORSA GÖZLERİM MUTSUZ;BİR NEDENİ VAR.AKIYORSA KANLI YAŞLARIM;BİR SEBEBİ...
  4. Umut Kaya - Ver O Güzel Gözlerinden Birini

Umut Kaya - Ver O Güzel Gözlerinden Birini

Konuşamam hiç senle Konuşsana sen benle Belki bi' ahenk gelir ah şu solgun yüzüme Engel kalabalıklar Nedir benim gururum bu kadar Engel kalabalıklar Neden korkuyorum ben bu kadar Ver o güzel gözlerinden birini takayım gönlüme Bak o zaman konuşmadan da görünür yüreğim gözüne

Sayfayı Paylaş